Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Szymon NawrotFacebook / Studio S7 / Szymon Nawrot

Tragedia w Żukowie. Zawodnik zmarł podczas treningu piłki ręcznej

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Do tragicznego wydarzenia doszło w Żukowie. W środę podczas treningu piłkarzy ręcznych SPR GKS-u zmarł Szymon Nawrot. Zawodowo był trenerem squasha, ale amatorsko grał w szczypiorniaka.

Jak relacjonuje serwis expresskaszubski.pl, Szymon Nawrot brał udział w treningu I-ligowej drużyny SPR GKS Żukowo. 31-latek amatorsko zajmował się piłką ręczną, a jego pasją był squash. W pobliskim Baninie pracował jako trener tej dyscypliny.

Nagle Szymon Nawrot osunął się na podłogę i stracił przytomność. Nie udało się już przywrócić jego czynności życiowych - przekazał Andrzej Jeliński z Prokuratury Rejonowej w Kartuzach. Wstępnie wykluczono działanie osób trzecich. Przyczyny śmierci ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Śmierć 31-latka wywołała duże poruszenie w Żukowie i okolicach. Studio S7 Banino - miejsce pracy zmarłego - na Facebooku dodało emocjonalny wpis. "Łącząc się w bólu z jego najbliższymi, nie potrafimy zrozumieć dlaczego nie ma go już z nami… W naszej pamięci pozostanie zawsze uśmiechnięty, pomocny, oddany rodzinie i sportowym pasjom" - czytamy we wspomnieniu trenera.

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

PRZEJDŹ NA WP.PL