Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kacper Pawłowski (z lewej)WP SportoweFakty / Kuba Hajduk / Kacper Pawłowski (z lewej)

Stal Mielec z nowym obrotowym. Kacper Pawłowski wypożyczony z Chrobrego

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Kacper Pawłowski, obrotowy Chrobrego Głogów, najbliższy rok spędzi w Stali Mielec. Klub z Podkarpacia potwierdził informacje portalu WP SportoweFakty.

Rosły 22-latek (205 cm) jest wychowankiem Chrobrego Głogów. W macierzystym klubie nie dostawał wielu szans. Najpierw przegrywał rywalizację z Bartoszem Jureckim i Łukaszem Kandorą, sezon 2015/2016 spędził na wypożyczeniu w pierwszoligowym Wolsztyniaku Wolsztyn. Po powrocie do Głogowa nie wywalczył na stałe miejsce w siódemce, a w bieżących rozgrywkach, po przyjściu Jakuba Orpika, jest trzecim obrotowym Chrobrego. 

Pawłowskiego uznawano za duży talent, pojawiał się na liście powołanych do reprezentacji Polski B. W Superlidze zagrał 56 spotkań, rzucił 51 bramek.

W Mielcu spędzi na parkiecie zdecydowanie więcej minut. Będzie zmiennikiem jedynego kołowego, Piotra Krępy. SPR Stal wcześniej rozstała się z Adrianem Wojkowskim.

Pawłowski to kolejny nabytek Czeczeńców. Nowym obrońcą został Marcin Miedziński z Mebli Wójcik Elbląg. Oprócz wspomnianego Wojkowskiego, odejdą Jakub Kłoda i jedna z legend klubu, Michał Chodara.

ZOBACZ WIDEO "Damy z siebie wszystko" #21. Jakub Błaszczykowski wrócił!

Czy Kacper Pawłowski wywalczy miejsce w siódemce Stali?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL