Najnowsze Wyniki/Kalendarz
drużyna MOL-Pick SzegedWP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: drużyna MOL-Pick Szeged

Juan Carlos Pastor na dłużej w MOL-Picku Szeged

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
Juan Carlos Pastor oraz jego asystent Marko Krivokapic przedłużyli wygasające po tym sezonie kontrakty z mistrzem Węgier. Obydwaj zostaną w klubie do końca 2021 roku.

Podczas gdy cała Europa żyła finałowym turniejem Ligi Mistrzów, MOL-Pick Szeged zadbał o swoją przyszłość. Nie tak dawno bowiem władze mistrza Węgier ogłosiły przedłużenie kontraktu z hiszpańskim trenerem Juanem Carlosem Pastorem oraz jego asystentem, Marko Krivokapiciem. 

- Za nami udany sezon, ale chcemy osiągnąć jeszcze więcej - powiedział w wywiadzie dla oficjalnej strony zespołu ojciec tegorocznego sukcesu, jakim jest mistrzostwo kraju. - Jestem szczęśliwy z nowej umowy. Mało jest miejsc, w których można pracować w tak dobrych warunkach - podsumował Pastor. 

Entuzjazmu z przedłużenia umów nie kryli również włodarze Picku. - To dla nas wielka przyjemność. Mieliśmy świetny sezon, ale nasze długoterminowe cele się nie zmieniają, chcemy zdobywać jeszcze więcej trofeów - dodał Peter Szucs, prezes zarządu. Po raz pierwszy od 11 lat klub z Segedynu zdobył mistrzostwo kraju, pokonał w dwumeczu wielkiego faworyta z Veszprem. 

Wspomniany duet pracuje na Węgrzech od 2013 roku, a ich kontrakty wygasały z końcem obecnego sezonu. Nowe umowy obydwu trenerów będą obowiązywały do 2021 roku.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: PGE VIVE z awansem do finału po trudnej przeprawie w rewanżu z Azotami

Czy MOL-Pick Szeged obroni w kolejnym sezonie tytuł mistrza Węgier?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL