Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dmitrij Żytnikow w barwach reprezentacji Rosji Materiały prasowe / FRANCE HANDBALL 2017 / Na zdjęciu: Dmitrij Żytnikow w barwach reprezentacji Rosji

Vardar Skopje zainteresowany Dmitrijem Żytnikowem. Rosjanin rozważa ofertę

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Dmitrij Żytnikow, były rozgrywający Orlenu Wisły Płock, potwierdził doniesienia krążące w mediach od miesięcy. - Tak, Vardar Skopje jest mną zainteresowany - skomentował. Wciąż jednak nie wiadomo, gdzie Rosjanin będzie kontynuować karierę.

W Skopje następuje rewolucja kadrowa. Jednym z najbardziej potrzebnych zawodników jest nowy środkowy. Luka Cindrić po wakacjach będzie już graczem PGE VIVE Kielce i Vardar od dawna rozgląda się za jego następcą. Właściwie już zdecydował - postawił na Dmitrija Żytnikowa.

Rosjanin spędził dwa lata w Płocku, wyrobił sobie markę w Europie i przed sezonem 2017/18 zdecydował się na ofertę Picku Szeged. Na Węgrzech nie spisywał się tak dobrze, ale nie zmienia to faktu, że Vardar prowadzi z nim negocjacje. Problem w tym, że Żytnikow nie jest zdecydowany na przeprowadzkę do stolicy Macedonii. 

- Tak, Vardar jest mną zainteresowany, ale wciąż mam ważną umowę z Pickiem. Jeśli będą chcieli mnie zatrzymać, jestem gotów zostać na Węgrzech - stwierdził. 

Na razie Roberto Garcia Parrondo, nowy trener zwycięzcy Ligi Mistrzów z sezonu 2016/17, ma do dyspozycji dwóch środkowych. Pierwszym wyborem będzie Igor Karacić, wątpliwe natomiast, że jego zmiennikiem zostanie niedoświadczony Janja Vojvodić, który zbierał szlify w Śląsku Wrocław.

ZOBACZ WIDEO: PGNiG Superliga: PGE VIVE Kielce ponownie mistrzem Polski

Czy Żytnikow powinien przenieść się do Vardaru?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL