Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / TOMASZ FĄFARA / Na zdjęciu: Lino Cervar

Nowa praca Lino Cervara. Selekcjoner Chorwatów blisko RK Zagrzeb

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Lino Cervar niemal na pewno zostanie nowym trenerem RK Zagrzeb. Chorwacki trener finalizuje rozmowy z uczestnikiem Ligi Mistrzów.

67-letniego szkoleniowca od kilku tygodni wskazywano jako faworyta do objęcia posady w stolicy. Było to o tyle zaskakujące, ze niedawno dostał wotum zaufania od związki i pomimo rozczarowania na ME 2018 pozostał na stanowisku selekcjonera Chorwatów. W momencie, gdy obejmował posadę, jednocześnie zrezygnował z pracy w Metalurgu Skopje z powodu dużego obciążenia.

Sam Lino Cervar nie ukrywa, że chciałby wrócić do Macedonii, ale wygląda na to, że wkrótce RK PPD Zagrzeb ogłosi porozumienie ze szkoleniowcem. Chorwat zastąpi Zlatko Saracevicia.

Wymiana trenera to kolejny etap rewolucji w uczestniku Ligi Mistrzów. Przyjdą Gregor Potocnik, David Mandić, Senjamin Burić, Nikola Potić, a z wypożyczenia do Aalborga wróci Lovro Jotić. Odejdą m.in. David Miklavcić (Gorenje) i Domagoj Pavlović (Melsungen). Kariery zakończyli Igor Vori, Tonci Valcic i Josip Valcić.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Lewandowski i Zieliński z przodu a Milik na ławce? "Takie ustawienie zaczęło dobrze funkcjonować"

Czy RK Zagrzeb zasługuje na miejsce w grupach A lub B Ligi Mistrzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL