Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marek Podobas w barwach WybrzeżaWP SportoweFakty / Michał Domnik / Marek Podobas w barwach Wybrzeża

Chrobry uzupełnił skład. Marek Podobas w Głogowie

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Marek Podobas, dotychczas obrotowy Wybrzeża Gdańsk, zagra w Chrobrym Głogów. 22-latek jest czwartym nabytkiem klubu przed sezonem 2018/19.

Na pierwszym treningu (16 lipca) zjawi się czterech nowych graczy. Do pozyskanych wcześniej Stanisława Makowiejewa, Mateusza Czapli i Miłosza Bekisza dołączył Marek Podobas.

Chrobry Głogów od kilku tygodni rozglądał się za nowym obrotowym, będącym wzmocnieniem linii obrony, ale jednocześnie potrafiącym zagrać w ataku. W rachubę wchodzili m.in. Adrian Wojkowski (dotychczas Stal Mielec) i wypożyczony do KSZO wychowanek PGE VIVE Kielce, Jakub Bulski. Wybór padł jednak na Podobasa. 

Od początku czerwca było wiadomo, że 22-latek opuści Wybrzeże Gdańsk. Rosły kołowy (195 cm, 107 kg) zmienił pracodawcę po dwóch sezonach - dla klubu z Trójmiasta zagrał 45 spotkań w Superlidze, rzucił 40 goli. 

Przed Chrobrym intensywny miesiąc - po treningach na własnych obiektach zagrają sparingi w Gorzowie i w Kwidzynie. Tradycyjnie w dniach 11-12 sierpnia zaplanowano Memoriał Ryszarda Matuszaka, tydzień później - jak co roku - drużyna Jarosława Cieślikowskiego uda się do czeskiego Jicina. 

Sezon Superligi startuje 1 września.

ZOBACZ WIDEO Mundial 2018. Ernest Ivanda: To my jesteśmy małym, dumnym krajem który zawładnął sercami kibiców!

Czy Chrobry Głogów zajmie miejsce w czołowej czwórce Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL