Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / SPR WISŁA PŁOCK / Na zdjęciu: Nemanja Obradović

Raport zdrowotny z Płocka. Jest decyzja w sprawie Obradovicia

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Nemanja Obradović gotowy do treningów z Orlenem Wisłą Płock. Serb zakończył rehabilitację barku i otrzymał zielone światło od lekarzy. Na diagnozę czeka za to Ondrej Zdrahala.

Pierwsze dobre wieści na temat zdrowia Obradovicia pojawiły się już dwa tygodnie temu. Serb trenował z Orlenem Wisłą, ale jeszcze nie na pełnych obrotach. Ostateczną decyzję mieli podjąć lekarze z kliniki w Zagrzebiu, którzy operowali bark rozgrywającego.

Według specjalistów kilkumiesięczna rehabilitacja barku zakończyła się powodzeniem i Serb będzie mógł pomóc Nafciarzom od początku rozgrywek. To świetna wiadomość, bo Obradović zwiększy rywalizację na lewej stronie, co jest o tyle istotne, że dopiero na początku 2019 roku do treningów wróci Tomasz Gębala.

Z płockiego obozu płyną też mniej optymistyczne wieści. Uraz Mateusza Góralskiego nie jest poważny, opuści jedynie weekendowy turniej w Puławach i wróci na parkiet. Przedłuża się natomiast nieobecność Ondreja Zdrahali. Czech nie występował podczas Szczypiorno Cup i przejdzie dodatkowe badania stawu skokowego. 

Przed Nafciarzami ostatnie przedsezonowe zmagania (24-25.08). W Puławach zmierzą się z Gwardią Opole, ZTR-em Zaporoże i gospodarzami.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: zamiast szalika - dywan! Takie rzeczy tylko w Rosji

Czy Orlen Wisła Płock awansuje do finału PGNiG Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL