Najnowsze Wyniki/Kalendarz
świeczka Materiały prasowe / Na zdjęciu: świeczka

Tragedia w Hiszpanii. Nie żyje dwóch szczypiornistów, wicemistrz świata juniorów w stanie krytycznym

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Dramatyczne wieści napłynęły z Hiszpanii. W tragicznym wypadku zginęło dwóch hiszpańskich szczypiornistów - Marti Batalle i Xavier Pocurull. W stanie krytycznym jest wicemistrz świata juniorów Pau Navarro.

Marti Batalle i Xavier Pocurull to wychowankowie Fraikin BM Granollers. Ten pierwszy ostatnio grał w juniorskiej drużynie tego klubu. "Pragniemy wyrazić nasze najgłębsze kondolencje. Obaj śmierć ponieśli w wyniku wypadku samochodowego. Składamy wyrazy współczucia rodzinom i przyjaciołom. Razem ze światek piłki ręcznej dzielimy chwile cierpienia" - przekazał klub w oświadczeniu.

O życie walczą Pau Navarro i Oscar Oller. Obaj również brali udział w wypadku. Ten pierwszy to członek zespołu, który zdobył srebrny medal mistrzostw świata juniorów. Jego stan przez lekarzy oceniany jest jako krytyczny. Z kolei obrażenia Ollera nie zagrażają jego życiu.

Do tragicznego wypadku doszło w położonej blisko 30 kilometrów od Granollers miejscowości Vallgorguina. Samochód, w którym podróżowali piłkarze ręczni, z niewyjaśnionych przyczyn zderzył się z ciężarówką.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL