WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Newspix / Łukasz Laskowski / Na zdjęciu: piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce

PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad na żywo w TV i online. Gdzie oglądać transmisję?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
Mecz PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad można oglądać w sobotę. Będzie to pojedynek w Lidze Mistrzów. Transmisja TV na antenie Canal+ i Eleven Sports 2. Stream online w WP Pilot. Relacja LIVE w WP SportoweFakty.

Liga Mistrzów: PGE VIVE - IFK Kristianstad na żywo w telewizji i internecie. Gdzie oglądać transmisję?

W sobotę (6 października) o godzinie 16:00 rozpocznie się mecz PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad w ramach Ligi Mistrzów szczypiornistów. Transmisja TV odbędzie się na antenie Canal+ i Eleven Sports 2. Komentatorami widowiska będą Robert Skrzyński i Grzegorz Tkaczyk (w C+) oraz Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven).

Starcie PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad można oglądać także w internecie. Stream online będzie dostępny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje online można znaleźć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV, Player.pl oraz Canal+ Sport Online. Wszystkie usługi są aktywne również na urządzeniach mobilnych. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

W 4. kolejce Ligi Mistrzów PGE VIVE Kielce podejmie IFK Kristianstad. Kielczanie mieli sporo problemów kadrowych związanych z kontuzjami, ale wydaje się, że sytuacja zdaje się poprawiać. Do treningów wrócił Blaż Janc, a do gry gotowi są też Luka Cindrić oraz Marko Mamić.

Początek meczu PGE VIVE Kielce - IFK Kristianstad: 16:00. Transmisja TV: Canal+ i Eleven Sports 2. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV, Player.pl i Canal+ Sport Online. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Mateusz Kornecki show! 3 kapitalne interwencje w 30 sekund [WIDEO]

Czy będziesz oglądać mecz PGE VIVE - IFK Kristianstad?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL