WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Krzysztof Betnerowicz / Na zdjęciu: Arkadiusz Moryto

FC Barcelona - PGE VIVE Kielce na żywo w TV i online. Gdzie oglądać transmisję?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W niedzielę w Lidze Mistrzów, odbędzie się mecz FC Barcelona - PGE VIVE Kielce. Transmisja TV na antenach Canal+ Sport 2 i Eleven Sports 2. Stream online w WP Pilot. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Liga Mistrzów LIVE: FC Barcelona - PGE VIVE Kielce na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i online?

W niedzielę (4 listopada) o godzinie 19:00 rozpocznie się spotkanie FC Barcelona - PGE VIVE Kielce. Transmisja TV na antenie Canal+ Sport 2 i Eleven Sports 2. Komentatorami widowiska będą Krzysztof Bandych i Michał Matysik oraz Michał Wszołek i Michał Świrkula.

Starcie FC Barcelona - PGE VIVE Kielce można oglądać także na żywo w internecie. Stream online wystartuje na platformie WP Pilot. Usługa jest aktywna również w specjalnej aplikacji mobilnej. Pozostałe transmisje internetowe można znaleźć w serwisach: elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

W składzie FC Barcelony na mecz z PGE VIVE Kielce znalazł się Kamil Syprzak. To dopiero trzeci raz, kiedy taka sytuacja ma miejsce. W barwach mistrzów Polski, po długiej przerwie, pojawi się Mariusz Jurkiewicz.

Początek meczu FC Barcelona - PGE VIVE Kielce: 19:00. Transmisja TV: Canal+ Sport 2 i Eleven Sports 2. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl, Ipla TV oraz Player.pl. Relacja LIVE za darmo: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO Fantastyczna bramka Suso. Piątek bez gola. AC Milan pokonał Genoę [ZDJĘĆIA ELEVEN SPORTS]

Czy będziesz oglądać mecz FC Barcelona - PGE VIVE Kielce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL