Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Sobota z piłką ręczną na żywo!

Relację prowadzi :autor:
Małgorzata Boluk

 MKS Perła Lublin - ESBF Besancon 

Puchar EHF (III runda kwalifikacji)

10 listopada, godz. 18:00

 

22:22 (11:11)

 

60 min. 22:22

57 min. 21:20

54 min. 20:20

51 min. 17:19

48 min. 17:18

45 min. 15:17

42 min. 14:16

39 min. 12:15

36 min. 12:13

33 min. 11:12

30 min. 11:11

27 min. 8:9

24 min. 7:8

21 min. 6:8

18 min. 6:6

15 min. 4:6

12 min. 4:4

9 min. 3:2

6 min. 2:1

3 min. 1:0

Komentarze (0)

×

 KS Azoty Puławy - Sandra Spa Pogoń Szczecin 

PGNiG Superliga (10. kolejka)

10 listopada, godz. 18:00

 

30:23 (17:11)

 

60 min. 30:23

57 min. 27:23

54 min. 27:22

51 min. 24:20

48 min. 22:18

45 min. 22:17

42 min. 22:16

39 min. 22:14

36 min. 19:13

33 min. 18:12

30 min. 17:11

27 min. 15:10

24 min. 15:9

21 min. 14:8

18 min. 11:7

15 min. 8:5

12 min. 7:5

9 min. 5:2

6 min. 3:2

3 min. 2:1 

Komentarze (0)

×

 Chrobry Głogów - NMC Górnik Zabrze 

PGNiG Superliga (10. kolejka)

10 listopada, godz. 18:00

 

22:26 (9:9)

 

60 min. 22:26

57 min. 21:23

54 min. 20:21

51 min. 18:21

48 min. 17:20

45 min. 15:18

42 min. 15:15

39 min. 12:14

36 min. 10:12

33 min. 9:11

30 min. 9:9

27 min. 9:8

24 min. 9:6

21 min. 9:5

18 min. 8:4

15 min. 7:3

12 min. 6:2

9 min. 4:2

6 min. 2:1

3 min. 0:1

Komentarze (0)

×

 SPR Stal Mielec - Arka Gdynia 

PGNiG Superliga (10. kolejka)

10 listopada, godz. 18:30

 

40:32 (20:16)

 

60 min. 40:32

57 min. 37:31

54 min. 34:30

51 min. 32:29

48 min. 30:27

45 min. 28:25

42 min. 26:22

39 min. 25:20

36 min. 25:20

33 min. 23:17

30 min. 20:16

27 min. 18:13

24 min. 16:12

21 min. 14:11

18 min. 13:9

15 min. 11:7

12 min. 10:7

9 min. 8:5

6 min. 4:4

3 min. 2:2

Komentarze (0)

×

 UKS PCM Kościerzyna - EKS Start Elbląg 

PGNiG Superliga Kobiet (10. kolejka)

10 listopada, godz. 15:00

 

23:28 (10:14)

 

60 min. 23:28

57 min. 20:26

54 min. 20:24

51 min. 19:23

48 min. 18:22

45 min. 18:19

42 min. 16:17

39 min. 15:16

36 min. 13:16

33 min. 10:16

30 min. 10:14

27 min. 8:12

24 min. 8:11

21 min. 6:10

18 min. 6:8

15 min. 3:6

12 min. 2:5

9 min. 2:4

6 min. 2:1

3 min. 2:0 

Komentarze (0)

×

 Korona Handball Kielce - KPR Ruch Chorzów 

PGNiG Superliga Kobiet (10. kolejka)

10 listopada, godz. 17:00

 

31:22 (16:10)

 

60 min. 31:22

57 min. 29:22

54 min. 26:21

51 min. 25:19

48 min. 25:17

45 min. 25:15

42 min. 23:14

39 min. 21:13

36 min. 19:11

33 min. 18:10

30 min. 16:10

27 min. 15:10

24 min. 14:10

21 min. 13:8

18 min. 11:8

15 min. 9:5

12 min. 7:4

9 min. 5:3

6 min. 3:2

3 min. 1:1

Komentarze (0)

×

 KPR Gminy Kobierzyce - Metraco Zagłębie Lubin 

PGNiG Superliga Kobiet (10. kolejka)

10 listopada, godz. 17:00

 

26:23 (15:13)

 

60 min. 26:23

57 min. 24:22

54 min. 22:22

51 min. 22:22

48 min. 21:19

45 min. 19:18

42 min. 19:17

39 min. 17:17

36 min. 17:15

33 min. 15:14

30 min. 15:13

27 min. 12:13

24 min. 12:11

21 min. 11:8

18 min. 8:8

15 min. 7:6

12 min. 6:6

9 min. 5:5

6 min. 3:4

3 min. 2:0

Komentarze (0)

×

CKS Jurand Ciechanów - MKS Mazur Sierpc 

I liga - grupa A (7. kolejka)

10 listopada, godz. 17:00

 

28:34 (13:16)

 

60 min. 28:34

55 min. 23:30

50 min. 21:28

45 min. 19:24

40 min. 17:22

35 min. 14:20

30 min. 13:16

25 min. 10:12

20 min. 7:9

15 min. 4:6

10 min. 2:4

5 min. 1:1

Komentarze (0)

×

 KPR Gwardia Koszalin - OKPR Warmia Energa Olsztyn 

I liga - grupa A (7. kolejka)

10 listopada, godz. 18:00

 

36:30 (15:13)

 

60 min. 36:30

55 min. 31:27

50 min. 29:24

45 min. 26:21

40 min. 23:18

35 min. 20:15

30 min. 15:13

25 min. 15:11

20 min. 10:9

15 min. 8:6

10 min. 5:4

5 min. 3:1

Komentarze (0)

×

 AZS UW Warszawa - KPR Legionowo  

I liga - grupa C (7. kolejka)

10 listopada, godz. 19:00

 

11:18 (29:37)

 

60 min. 29:37

55 min. 26:33

50 min. 23:29

45 min. 22:25

40 min. 18:24

35 min. 14:21

30 min. 11:18

25 min. 9:15

20 min. 6:12

15 min. 6:9

10 min. 4:6

5 min. 2:3

 

 

 

 

 

Komentarze (0)

×