Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Albin Lagergren Newspix / FOT.EXPA/NEWSPIX.PL / Na zdjęciu: Albin Lagergren

Kolejne głośne nazwisko łączone z Rhein-Neckar Loewen

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Rhein-Neckar Loewen ciągle szuka wzmocnień. Mówiło się o pozyskaniu Melvyna Richardsona, aktualnie na tapecie pojawił się temat Szweda Albina Lagergrena, jednego z liderów SC Magdeburg.

W Mannheim zapanował duży ruch. Swoją umowę przedłużył Alexander Petersson (do 2021 roku), a ledwie kilka dni później dostał partnera na dwa najbliższe sezony, Duńczyka Niclasa KirkelokkeRhein-Neckar Loewen nie skończyło jednak ze zmianami na prawym rozegraniu. SC Magdeburg potwierdził, że wicemistrzowie Niemiec robią podchody pod Albina Lagergrena.

O możliwym transferze napisał "Mannheimer Morgen". Lokalni dziennikarze twierdzą, że w 2020 roku Szwed mógłby zmienić barwy klubowe. Lagergren jest jednym z najsolidniejszych mańkutów w Bundeslidze, rozgrywa bardzo udany sezon w Magdeburgu. Jest podstawowym prawym rozgrywającym reprezentacji Szwecji, w styczniu 2018 roku zdobył z nią srebro ME. 

Jeśli potwierdziłyby się informacje dziennika, to możliwe, że Petersson swój ostatni sezon w barwach Lwów spędziłby w roli prawoskrzydłowego, a Lagergren i Kirkelokke obsadziliby rozegranie. To na razie tylko domniemanie, kilka tygodni temu wydawało się, że władze RNL skupią się na pozyskaniu innego mańkuta, Melvyna Richardsona z Montpellier. 

Wciąż bardzo prawdopodobny jest powrót do Mannheim wieloletniego lidera, Uwe Gensheimera. Niemcowi wygasa latem umowa z PSG.

ZOBACZ WIDEO: Izu Ugonoh: To była najbardziej kuriozalna sytuacja w karierze. Bardzo się wkurzyłem

Czy pozyskanie Albina Lagergrena to dobry pomysł RNL?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL