Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Mateusz Góralski (w barwach Piotrkowianina)WP SportoweFakty / Krzysztof Betnerowicz / Na zdjęciu: Mateusz Góralski (w barwach Piotrkowianina)

Szczęście w nieszczęściu. Kontuzja Mateusza Góralskiego niegroźna

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
Mateusz Góralski w tym roku na parkiecie już nie wystąpi. Na szczęście dla skrzydłowego Orlenu Wisły Płock, udało się uniknąć operacji.

W ostatnich spotkaniach próżno było szukać nazwiska Mateusza Góralskiego w meczowych protokołach. Skrzydłowego wicemistrzów Polski z gry wykluczył uraz stawu skokowego i od spotkania z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski nie pojawił się na boisku. W czwartek 24-latek miał przejść dodatkowe badania. Wstępnie mówiło się, że Góralski może nie wystąpić w ostatnich tegorocznych meczach swojego zespołu.

Informacje te się potwierdziły. Jak podaje oficjalna strona Orlenu Wisły Płock, 24-latek w tym roku kalendarzowym już nie zagra. Na całe szczęście, uraz okazał się na tyle niegroźny, że niewymagana będzie operacja uszkodzonego stawu. 

To nie jest pierwsza kontuzja Góralskiego w tym sezonie. Wychowanek płockiego klubu z problemami zmagał się już w okresie przygotowawczym. Kilka kolejek skrzydłowy stracił również ze względu na problemy z naderwanym mięśniem.

ZOBACZ WIDEO: Dariusz Michalczewski: Artur Szpilka nie stanie już do walki o pas MŚ. Jego kariera jest zakończona

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL