Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paweł Podsiadło w walce z Mikołajem Szymyślikiem i Przemysławem Mrozowiczem Materiały prasowe / Zagłębie Lubin / Na zdjęciu: Paweł Podsiadło w walce z Mikołajem Szymyślikiem i Przemysławem Mrozowiczem

Wielka piłka ręczna znowu w Lublinie. Mecze Azotów w hali "Globus"

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Azoty Puławy potwierdziły, że wszystkie domowe spotkania fazy grupowej Pucharu EHF rozegrają w Lublinie. Do hali "Globus" przyjedzie m.in. słynne THW Kiel.

Niewielki obiekt w Puławach nie spełnia wymogów EHF i już w zeszłym sezonie KS Azoty musiały zmierzyć się z tym problemem. Klub doszedł do porozumienia z dyrekcją MOSiR-u w Lublinie i spotkania przeniesiono do tamtejszej hali. 

Po roku scenariusz jest identyczny. To istotna wiadomość, bo obiekt w stolicy województwa lubelskiego może pomieścić znacznie więcej fanów. Z pewnością największym zainteresowaniem będzie cieszył się mecz z THW Kiel, wielokrotnymi mistrzami Niemiec i jednym z najlepszych zespołów Europy. Pozostałymi rywalami Azotów są hiszpański Fraikin BM Granollers i duński GOG Svendborg.

Faza grupowa rozpocznie się 9 lutego. Do Lublina przyjedzie wówczas GOG. 23 lutego Azoty zagrają u siebie z Fraikin, a spotkanie z udziałem kilońskich Zebr zaplanowano 30 marca. Będzie to także ostatni mecz fazy grupowej. 

Do ćwierćfinału awansują po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

ZOBACZ WIDEO: Mundial obalił mit Nawałki. "Nie jest nieomylny. Nie ma rozwiązania na każdą sytuację"

Czy Azoty wyjdą z grupy Pucharu EHF?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL