Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęcu: Ole RahmelWP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęcu: Ole Rahmel

Niespodzianka w składzie THW Kiel. Ole Rahmel dostał nowy kontrakt

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Zapowiadało się, że jego los jest przesądzony, a jednak Ole Rahmel zostanie w THW Kiel. Tym samym upadł temat transferu legendy Magdeburga, Roberta Webera.

Niemieckie media przewidywały, że po odejściu z Magdeburga Robert Weber zostanie zawodnikiem Zebr. Austriak - jedna z legend Bundesligi i były król strzelców - ogłosił, że nie przedłuży kontrakt w obecnym klubie i poszuka nowych wyzwań w mocniejszym zespole.

Do tej charakterystyki pasowało THW Kiel. Na prawym skrzydle wielokrotnych mistrzów Niemiec mogło dojść do zmiany, bo kontrakt Ole Rahmela wygaśnie latem 2019 roku. 29-letni skrzydłowy nie pełni bardzo istotnej roli w zespole, jest w cieniu Niclasa Ekberga, prowadził rozmowy z były pracodawcą, Erlangen, ale władze Zebr jeszcze raz mu zaufały. Co najmniej do 2020 roku Rahmel będzie zmiennikiem Szweda. 

W tej sytuacji przeprowadzka Webera do Kilonii jest niemożliwa. 

THW powoli wyjaśnia zagadki w swojej kadrze. Odejdzie Andreas Wolff (zastąpi go Dario Quenstedt), Sebastian Firnhaber poszuka szansy na grę w Erlangen. Ważą się jeszcze losy Marko Vujina i Mihy Zarabeca. Obaj mają kontrakt do czerwca 2019 roku. Pierwszy z nich prawdopodobnie odejdzie.

ZOBACZ WIDEO "Podsumowanie Tygodnia". Arkadiusz Milik z piekła do nieba. "To zawodnik na mocną czwórkę"

Czy THW Kiel powinno ściągnąć Roberta Webera?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL