Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marton Szekely (z prawej)PAP / Marcin Bielecki / Na zdjęciu: Marton Szekely (z prawej)

Veszprem zakontraktowało bramkarza. Niespodziewany wybór

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Marton Szekely zastąpi Rolanda Miklera w Telekomie Veszprem. Tym samym wicemistrzowie Węgier zakończyli dyskusje o wykupieniu Andreasa Wolffa z PGE VIVE Kielce.

Veszprem kilkadziesiąt godzin wcześniej ogłosiło, że Roland Mikler odchodzi do Picku Szeged. W składzie powstał wakat, typowano, że węgierska potęga szykuje środki na wykupienie z Kielc Andreasa Wolffa. Niemiec po sezonie 2018/19 ma stać się zawodnikiem VIVE.

Klub rozwiał jednak wątpliwości na temat przyszłości Niemca. Nowym bramkarzem - partnerem Arpada Sterbika - został Marton Szekely. 28-letni reprezentant Węgier podpisał umowę na dwa sezony. Aktualnie występuje w Grundfos Tatabanya

Kontrakt dla Madziara to duże zaskoczenie. Wcześniej w gronie kandydatów pojawiały się znacznie głośniejsze nazwiska, nie tylko Wolffa, ale także Marina Sego i Mikkela Appelgrena. 

Kolejny rok w Veszprem zostanie Bośniak Mirsad Terzić. 35-letni lewy rozgrywający jest w zespole od 2009 roku, pełni ważną rolę w obronie.

ZOBACZ WIDEO Serie A: Zapaść Lazio trwa. Zadecydował gol z 1. minuty [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy jesteś zaskoczony/a wyborem Veszprem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

 • pan.artur Zgłoś
  Tytuł tego pożal się Boże artykuliku, godny SyF'u, nie mówiąc o treści. Hahaha. Jeszcze transfer Sego do Płocka, i będzie komplet. Hahaha.
  • Maxi-102 Zgłoś
   Do chwili jak Wolff założy strój Vive jeszcze daleka droga....musi zostać spełnionych kilka czynników....a jednocześnie przyjście Wolffa to będzie kamień, który pociągnie Vive na
   Czytaj całość
   dno.....50 tys. euro miesięcznie....bardzo duże obciążenie budżetu (ok. 12% budżetu klubu)...i powstaną kominy płacowe, które nie spodobają się innym zawodnikom....:)
   • Heniek ZPoczty Zgłoś
    przecież Wolff to cienias i kto by go chciał xD
    Wszystkie komentarze (9)

    Komentarze (9)

    PRZEJDŹ NA WP.PL