Najnowsze Wyniki/Kalendarz
zawodnik Montpellier HB - Vid Kavticnik Materiały prasowe / Stéphane Pillaud / Sportissimo / LNH / Na zdjęciu: zawodnik Montpellier HB - Vid Kavticnik

PSG szuka prawego rozgrywającego. Vid Kavticnik poważnym kandydatem

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Vid Kavticnik jest kandydatem do występów w Paris-Saint Germain. Mistrzowie Francji potrzebują leworęcznego rozgrywającego na jeden sezon.

Kilkanaście dni temu Paris Saint-Germain HB potwierdziło, że od 2020 roku do zespołu dołączy olbrzym z Vardaru Skopje (215 cm), Dainis Kristopans. Zaskoczeniem był nie sam transfer, a początek obowiązywania umowy. Wydawało się, ze PSG zamierza ściągnąć Łotysza już od lipca 2019 roku.

W klubie na pewno zostaje Nedim Remili, za to Luka Stepancić podpisał już umowę z Pickiem Szeged. W tej sytuacji mistrzowie Francji mają wakat na sezon 2019/20.

Kto zdecyduje się na jeden rok przenieść się do Paryża? Kandydatów nie brakuje. Według dobrze zorientowanego portalu midilibre.fr, na ten moment najbardziej prawdopodobna opcja to Vid Kavticnik. Doświadczony Słoweniec prawdopodobnie opuści Montpellier po 10 latach, o jego pozyskanie starają się PSG i Saint Raphael Var HB.

Francuskie media spekulowały wcześniej, że paryżanie zrezygnowali ze starań o Marko Vujina, który raczej nie dostanie nowego kontraktu w THW Kiel.

ZOBACZ WIDEO Puchar Anglii: emocje, comeback i rzuty karne! Southampton poza rozgrywkami [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy Vid Kavticnik byłby dobrym wyborem PSG?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL