Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Azotów Puławy w hali GlobusMateriały prasowe / KS Azoty Puławy / Na zdjęciu: kibice Azotów Puławy w hali Globus

Dobre wieści dla kibiców. Telewizja pokaże mecze Azotów Puławy w Pucharze EHF

Daniel Kordulski
Daniel Kordulski
Azoty Puławy po porażce z Chrobrym Głogów w niezbyt optymistycznych nastrojach przystąpią do pierwszego meczu fazy grupowej Pucharu EHF. Kibicom na pocieszenie pozostaje fakt, że wszystkie spotkania będą mogli śledzić w telewizji bądź internecie.

Transmisje telewizyjne będzie obsługiwała regionalna TVP 3 Lublin. Na chwilę obecną pewne jest więc, że mecze będą dostępne na terenie województwa Lubelskiego. Jak udało nam się ustalić trwają jeszcze rozmowy na temat ewentualnego rozszerzenia zasięgu transmisji. Istnieje szansa, że mecze Azotów będą mogli oglądać także widzowie trzech innych ośrodków regionalnych TVP.

Pewne jest natomiast również to, że wszystkie spotkania z udziałem puławskiej drużyny w fazie grupowej Pucharu EHF będzie można zobaczyć na stronie internetowej sport.tvp.pl.

W wyniku losowania Azoty znalazły się w grupie D razem z THW Kiel (Niemcy), GOG Svendborg (Dania) oraz dobrym znajomym z zeszłorocznej edycji rozgrywek, hiszpańskim Fraikin BM Granollers. Puławianie rozpoczną rywalizację w najbliższą sobotę, 9 lutego, meczem u siebie z Duńczykami, a zakończą także przed własną publicznością pojedynkiem z THW. 

Co bardzo ważne trzy mecze domowe Azoty będą rozgrywać, podobnie jak przed rokiem, w lubelskiej hali Globus. Obiekt w stolicy województwa może pomieścić w sumie ponad 4000 widzów.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Tak lider ograł wicelidera. Zobacz skrót meczu NMC Górnik - PGE VIVE

Czy będziesz oglądać mecze Azotów Puławy w Pucharze EHF?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL