Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kamil SyprzakFacebook / Na zdjęciu: Kamil Syprzak

Wielki transfer Kamila Syprzaka. Polak będzie grać w PSG

Robert Czykiel
Robert Czykiel
Kamil Syprzak był łączony z transferem do Francji, ale mówiło się o innych klubach. Transfer polskiego piłkarza do Paris Saint Germain jest dużym zaskoczeniem.

Informacja o przejściu Kamila Syprzaka do Paris Saint-Germain HB pojawiła się w piątek. Polski obrotowy z francuskim gigantem podpisał dwuletni kontrakt. Ostatnio był zawodnikiem FC Barca Lassa, ale tam miał problemy z wywalczeniem sobie miejsca w pierwszym składzie.

Barcelona znalazła następcę Kamila Syprzaka. Abel Serdio głównym kandydatem >>

- PSG się nie odmawia. Jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę być członkiem tak prestiżowego klubu. W Paryżu będę mieć wszelkie warunki, by rozwijać się jako piłkarz ręczny i człowiek. Nie mogę się doczekać rozpoczęcia nowego etapu w życiu - komentuje Syprzak.

- Cieszymy się, że będziemy mieć zawodnika takiej klasy. W Barcelonie udowodnił, że ma cechy nowoczesnego obrotowego. Ma imponującą budowę ciała, jest niezaprzeczalnym talentem i posiada bogate doświadczenie - mówi dyrektor PSG Jean-Calude Blanc.

To z pewnością jeden z największych transferów w polskiej piłce ręcznej w ostatnich latach. Niewielu się go spodziewało. Mówiło się o możliwym transferze do Francji, ale do Montpellier lub Nantes. W grę wchodziła także niemiecka Bundesliga.

Rok poszukiwań. Ogromna rotacja w kadrze szczypiornistów >>

ZOBACZ WIDEO W reprezentacji nie będzie na stałe numeru 1. "Przed każdą serią spotkań wybierzemy bramkarza"

Czy Syprzak przebije się do składu PSG?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (9):

Wszystkie komentarze (9)

Komentarze (9)

PRZEJDŹ NA WP.PL