WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Na zdjęciu: Dan-Emil Racotea w meczu z Ademar Leon

Liga Mistrzów: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg online. Gdzie oglądać?

Bruno Szafer
Bruno Szafer
W sobotę, w ramach 1/16 finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, odbędzie się mecz Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg. Transmisja TV na antenie nSport+ i Eleven Sports 2. Stream online w WP Pilot. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Liga Mistrzów LIVE: Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg na żywo. Gdzie oglądać transmisję TV i stream online?

W sobotę (23 lutego) o godzinie 18:00 rozpocznie się transmisja z meczu Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg w ramach 1/16 finału Ligi Mistrzów. Można ją oglądać na antenie telewizji nSport+ i Eleven Sports 2.

Komentatorami widowiska będą Krzysztof Bandych i Michał Matysik (w nSport+) oraz Michał Wszołek i Michał Świrkula (w Eleven).

Starcie Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg można oglądać także na żywo w internecie. Stream online będzie aktywny na platformie WP Pilot. Pozostałe transmisje internetowe będzie można znaleźć w serwisie elevensports.pl, Canal+ Sport Online i Player.pl. Relacja LIVE za darmo w WP SportoweFakty.

Początek meczu Orlen Wisła Płock - Bjerringbro-Silkeborg: 18:00. Transmisja TV: nSport+ i Eleven Sports 2. Stream online: WP Pilot, elevensports.pl i Player.pl. Relacja LIVE: WP SportoweFakty.

ZOBACZ WIDEO: Maciej Wisławski: Adam Małysz to sportowiec rangi Roberta Kubicy. Mógłby wrócić do rajdów

Czy będziesz oglądać mecz Orlen Wisły Płock - Bjerringbro-Silkeborg?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL