Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze ręczni mieleckiego klubuMateriały prasowe / SPR Stal Mielec / Na zdjęciu: piłkarze ręczni mieleckiego klubu

Walka z czasem w Stali Mielec. Kontuzje dają się we znaki

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Tomasz Grzegorek dołączył do listy kontuzjowanych graczy Stali Mielec. Pierwsze diagnozy nie były optymistyczne, ale obrotowy być może wspomoże zespół w walce o utrzymanie w PGNiG Superlidze.

Jeden z dwóch obrotowych Stali Mielec doznał urazu kolana i istniała groźba, że zakończy sezon 2018/19. Absencja Grzegorka byłaby dużym problemem dla Czeczeńców, bo kołowy pełni ważną rolę w obronie. 

Możliwe, że skończy się na kilku tygodniach przerwy i Grzegorek pojawi się jeszcze na parkiecie w fazie play-out, szczególnie w ostatnich kolejkach. Od połowy kwietnia Stal będzie walczyć o utrzymanie w PGNiG Superlidze. 

Dłuższa nieobecność nie byłaby może tak odczuwalna, gdyby nie problemy zdrowotne innego obrońcy, Marcina Miedzińskiego. Wychowanek Wisły Płock przeszedł zabieg stawu łokciowego i także może zabraknąć go w kilku spotkaniach

O sezonie 2018/19 zapomniał już Łukasz Janyst. Jeden z symboli Stali uszkodził mięśnie obręczy barkowej i nie zdąży się wykurować. Klub zdecydował się ściągnąć następcę, Szymona Krajewskiego z Anilany Łódź. W przypadku Miedzińskiego i Grzegorka za późno na takie kroki.

ZOBACZ WIDEO: PGNiG Superliga: Orlen Wisła Płock nie dała szans MMTS Kwidzyn

Czy Stal utrzyma się w Superlidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL