Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu m in Sławomir Szmal (drugi od lewej) i Bartosz Jurecki (drugi od prawej) z pamiątkowymi koszulkami od ZPRPNewspix / Norbert Barczyk / PressFocus / Na zdjęciu m. in. Sławomir Szmal (drugi od lewej) i Bartosz Jurecki (drugi od prawej) z pamiątkowymi koszulkami od ZPRP

ZPRP uhonorował legendy. Oficjalne podziękowania dla Sławomira Szmala i Bartosza Jureckiego

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Sławomir Szmal i Bartosz Jurecki oficjalnie pożegnani przez ZPRP. Wielokrotni reprezentanci Polski otrzymali pamiątkowe koszulki przed meczem el. ME 2020 z Niemcami. Wyróżniono też Michała Daszka.

Przedmeczowa prezentacja była okazją do uhonorowania czołowych polskich piłkarzy ręcznych ostatniej dekady. Sławomir Szmal i Bartosz Jurecki, trzykrotni medaliści MŚ i dwukrotni uczestnicy igrzysk olimpijskich, latem 2018 roku zakończyli kariery. Z kadrą pożegnali się wcześniej, Szmal ostatni raz zagrał w styczniu 2018 roku, Jurecki ogłosił rozstanie po igrzyskach w Rio. 

ZPRP podziękował im za lata gry dla Biało-Czerwonych i ofiarował symboliczne koszulki. W podobny sposób, w czerwcu 2016 roku, w katowickim Spodku pożegnano Bartłomieja Jaszkę, Grzegorza Tkaczyka i Mariusza Jurasika.

Debiut Rombla, czyli niedosyt selekcjonera

Swój moment miał też Michał Daszek, który w grudniu 2018 roku rozegrał 100. mecz w reprezentacji. Potrzebował na to 5,5 roku. W nagrodę otrzymał pamiątkową paterę. 

Niecałe 2 godziny po krótkiej uroczystości Polacy przegrali z Niemcami 18:26.

ZOBACZ WIDEO PGNiG Superliga: Martin Galia show. Świetny mecz bramkarza NMC Górnika przeciw Chrobremu

Czy Bartosz Jurecki to najlepszy polski obrotowy w historii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL