Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Na zdjęciu: Adam Borbely

Adam Borbely wraca na Węgry. Zagra w Grundfos Tatabanya

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
Adam Borbely nie musiał długo szukać nowego zespołu. Węgierski golkiper Orlenu Wisły Płock podpisał roczną umowę z Grundfos Tatabanya.

O odejściu 23-latka władze Nafciarzy poinformowały przy okazji zakontraktowania Ivana Stevanovicia. Borbely długo nie musiał szukać nowego klubu. Madziar w następnym sezonie będzie występował w drużynie Grundfos Tatabanya. W trzecim obecnie zespole węgierskiej ligi będzie miał za zadanie zastąpić odchodzącego do Telekomu Veszprem Martona Szekelyego.

Przez ostatnie dwa sezony Borbely bronił barw Orlenu Wisły Płock. W bramce wicemistrzów Polski dzielił czas z Adamem Morawskim oraz Marcinem Wicharym. Dla młodego golkipera będzie to powrót do Tatabanyi, do której był wypożyczony z Veszprem tuż przed przejściem do Wisły.

Hit! Michał Szyba wraca do Polski!

Grundfos wyrasta na kolejny zespół z wysokimi aspiracjami. Sternikom klubu z Tatabanyi udało się już pozyskać dwóch reprezentacyjnych prawych rozgrywających - Zsolta Balogha oraz Gabora Ancsina. Poza nimi oficjalnie potwierdzono również transfery Andrasa Szasza oraz Petera Hornyaka. Szkoleniowcem drużyny jest z kolei jeden z selekcjonerów madziarskiej kadry - Vladan Matić.

ZOBACZ WIDEO Dziwne zakończenie bójki Lewandowskiego z Comanem. "Było ostro i wszyscy spodziewali się ogromnych kar!"

Czy Adam Borbely podjął dobrą decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

PRZEJDŹ NA WP.PL