Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Lijewski w walce z Ludovikiem Fabregasem WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara / Na zdjęciu: Krzysztof Lijewski w walce z Ludovikiem Fabregasem

Krzysztof Lijewski wrócił do treningów. Jest nadzieja ws. występu z PSG

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Istnieje szansa, że Krzysztof Lijewski zagra w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów z PSG. Prawy rozgrywający PGE VIVE Kielce wznowił treningi.

Na razie nie można jednoznacznie wyrokować, czy Krzysztof Lijewski znajdzie się w składzie na spotkanie, ale zawodnik wznowił przygotowania po złamaniu kości śródręcza. Kilka dni temu były reprezentant Polski zachorował na anginę i powrót jeszcze się opóźnił. Pomimo zapowiedzi (ZOBACZ), nie znalazł się w składzie na pierwszy mecz, wygrany przez PGE VIVE Kielce 34:24. 

Decyzja o występie zapadnie tuż przed spotkaniem. - Zobaczymy, jak będzie wyglądał na treningach. Z jego ręką jest już coraz lepiej. Nie może mocno rzucać, ale w obronie już raczej mógłby nam pomóc. Oczywiście chcielibyśmy, by grał też w ataku - powiedział II trener VIVE, Uros Zorman.

Treningi wznowili też odpoczywający ostatnio Mateusz Jachlewski i Vladimir Cupara. Możliwe zatem, że kielczanie zagrają jedynie bez kontuzjowanych od dłuższego czasu Daniela Dujshebaeva i Michała Jureckiego.

VIVE pojedzie do Paryża bronić dużej zaliczki z własnego parkietu (5 maja, godz. 17.00). Stawką pierwszy od trzech lat awans do turnieju Final4.

ZOBACZ WIDEO Sektor Gości 108. Marek Szkolnikowski: W Polsce jest ogromny problem z ekspertami. Byli piłkarze często nie znają się na piłce

Czy VIVE utrzyma przewagę?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL