Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Katarzyna KozimurWP SportoweFakty / GRZEGORZ JĘDRZEJEWSKI / Na zdjęciu: Katarzyna Kozimur

PGNiG Superliga kobiet: SPR JKS Jarosław idzie jak burza. Katarzyna Kozimur piątym wzmocnieniem

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Ruchy beniaminka PGNiG Superligi pokazują, że zespół ten już w pierwszym roku ma duże ambicje. W poniedziałek do drużyny dołączyła Katarzyna Kozimur, która ostatnio grała w zespole z Elbląga. To piąte wzmocnienie ekipy z Podkarpacia.

W zakończonym niedawno sezonie, SPR JKS Jarosław jak burza przeszedł przez rozgrywki I ligi. Zespół ten bardzo szybko zaczął się wzmacniać. Jako pierwsze do drużyny z Jarosławia dołączyły Karolina Szczurek, Lesya Donets oraz Martyna Żukowska, a prawdziwym hitem było ostatnie pozyskanie znanej z występów w Pogoni Szczecin Moniky Karli Novais Bancilon, która wróciła do ligi polskiej.

Piątym wzmocnieniem jarosławskiego klubu jest Katarzyna Kozimur, znana z występów w zespole z Lublina, a ostatnio w Starcie Elbląg. Dla elbląskiej drużyny w minionym sezonie rzuciła 47 bramek w 16 meczach. Urodzona 9 czerwca 1994 roku zawodniczka występuje na rozegraniu.

Pogoń dopięła swego. zobacz więcej!

Oprócz nowych zawodniczek, w składzie drużyny z południowo-wschodniej Polski pozostaną niemal wszystkie szczypiornistki, które wywalczyły awans. Najprawdopodobniej nie jest to koniec wzmocnień SPR-u JKS Jarosław.

Pożegnania w Wiśle Płock. Zobacz więcej!

ZOBACZ WIDEO Czy Witold Bańka podałby rękę dopingowiczom? "Sportowiec złapany na dopingu to oszust"

Czy Katarzyna Kozimur będzie dużym wzmocnieniem SPR-u JKS?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL