Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Kuba Hajduk / Na zdjęciu: Mateusz Wróbel

Pierwsze przetasowania w Gdańsku. Mateusz Wróbel szuka klubu

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Jeden z podstawowych rozgrywających Energi Wybrzeża Gdańsk Mateusz Wróbel rozgląda się za nowym klubem. Razem z dwoma innymi zawodnikami dostał wolną rękę na nowy sezon.

Kontrakt Mateusza Wróbla obowiązuje jeszcze przez rok, ale prawdopodobnie rozgrywający nie wypełni go do końca. Dyrektor sportowy Damian Wleklak ogłosił w wywiadzie dla klubowej strony, że zawodnik z przeszłością w reprezentacji Polski może szukać kolejnego pracodawcy. 

- Nie jest tajemnicą, że rozglądam się za nowym zespołem. Poważnie myślę o wyjeździe z kraju, ale rozważę każdą ofertę. Jest już dość późno na podpisywanie kontraktu, więc nie ukrywam, że jeśli nie pojawi się ciekawa propozycja, to zostanę w Gdańsku. W końcu mam jeszcze roczną umowę - mówi nam Wróbel.

ZOBACZ: Trener Strząbała budzi zainteresowanie

Wychowanek MKS-u Wieluń jest zawodnikiem Wybrzeża od 2016 roku. Spisywał się na tyle dobrze, że jesienią 2017 roku trener Piotr Przybecki sprawdził go w pierwszej reprezentacji. Przez większość obecnego sezonu, a przynajmniej do czasu zwolnienia trenera Marcina Lijewskiego, był jednym z kluczowych graczy.

Poza nim, wolną rękę dostali skrzydłowy Wojciech Prymlewicz i bramkarz Przemysław Witkowski. Oferty z klubów polskiej czołówki mają m.in. Adrian Kondratiuk i Paweł Salacz.

ZOBACZ: Pierwsze wzmocnienie beniaminka Superligi

ZOBACZ WIDEO Wielu skreśliło już Drągowskiego, a on wyczynia cuda. "To jeden z najlepszych bramkarzy ostatnich miesięcy w Serie A"

Czy jesteś zdziwiony decyzją w sprawie Mateusza Wróbla?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Cbc Zgłoś
    Mało to prawdopodobne, ale widziałbym go w Opolu za Tolka Łangowskiego. Nie mówiąc już o Kondratiuku na środek, o którym to piszę już od paru dobrych lat.

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL