Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Tobias KarlssonGetty Images / Oliver Hardt/Bongarts / Na zdjęciu: Tobias Karlsson

Bertus Servaas: Karlsson w VIVE? Stanowczo zaprzeczam

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Kolejne nazwisko łączone z PGE VIVE Kielce. Zawodnikiem mistrzów Polski miałby zostać Tobias Karlsson, ale prezes Bertus Servaas jest zupełnie zaskoczony takimi informacjami. - Absolutnie nie było takiego tematu - zaprzecza.

Według informacji "Przeglądu Sportowego", jeden z najlepszych obrońców świata Tobias Karlsson może trafić do PGE VIVE Kielce. Doświadczony Szwed, który po sezonie 2018/19 planował zakończyć karierę, miałby trafić do Kielc na jeden rok. 

Prezes Bertus Servaas był zaskoczony, kiedy dowiedział się od nas o publikacji. - Naprawdę coś powiedziałem o rozmowach z Karlssonem? Stanowczo zaprzeczam, nie rozmawiałem z żadnym dziennikarzem o tym. Co więcej, tematu nigdy nie było, to plotka - zapewnia. 

Karlsson miałby zastąpić Marko Mamicia, który szykuje się do odejścia po sezonie 2018/19. Sprawa od początku wydawała się wątpliwa, chociażby dlatego, że 37-letni Szwed mógł zostać we Flensburgu, gdzie ma status legendy, ale zamierzał wrócić do ojczyzny. Swoją decyzję o zakończeniu kariery potwierdził w lutym 2019 roku (CZYTAJ).

Szwed to jeden z najbardziej wyrazistych piłkarzy ręcznych. W czasie ME 2016 chciał założyć tęczową opaskę w ramach solidarności z parami homoseksualnymi (czego zakazała EHF). W Bundeslidze obszedł przepisy i wystąpił z tęczowymi podeszwami (ZOBACZ).

ZOBACZ WIDEO "Druga połowa". Czy Legia powinna rozstawać się z Michałem Kucharczykiem? "Ma elkę w sercu"

Czy wierzysz w informacje o zainteresowaniu Karlssonem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL