Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Krzysztof Tylutki (Chrobry Głogów) Materiały prasowe / KS Azoty Pulawy / Grzegorz Sierocki / Na zdjęciu: Krzysztof Tylutki (Chrobry Głogów)

Nieznana przyszłość Krzysztofa Tylutkiego. Ważny gracz Chrobrego nadal bez umowy

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Krzysztof Tylutki, lider obrony Chrobrego Głogów, wciąż nie podpisał umowy z Chrobrym Głogów. Rozgrywający dostał zapytania z innych klubów.

33-latek to jeden z symboli Chrobrego Głogów. Właściwie od czasu przenosin z Puław na Dolny Śląsk (2014 rok), stał się kluczowym graczem zespołu. U trenera Jarosława Cieślikowskiego występował najczęściej w roli szefa obrony. 

ZOBACZ: Górnik bez trenera

Kontrakt Krzysztofa Tylutkiego obowiązywał do końca sezonu 2018/19. Chrobry prowadzi z nim rozmowy, ale do porozumienia jeszcze nie doszło i doświadczony rozgrywający rozważą inne opcje na przyszłość. 

- Wiadomo, że Chrobry ma pierwszeństwo, spędziłem tutaj pięć lat, czekam na finalizację negocjacji. Pojawiają się zapytania spoza Głogowa, ale o szczegółach nie chciałbym rozmawiać - mówi nam. Według naszych informacji, Tylutki był łączony m.in. z SPR-em PWSZ Tarnów. 

W tym sezonie obrońca w kilku kolejkach odpoczywał z powodów zdrowotnych (uraz kręgosłupa), ale jego dalsze występy nie są zagrożone.

Chrobry jak do tej pory pozyskał trzech zawodników i trenera Witalija Nata. Odeszli Mateusz Rydz, Rafał Biegaj i Michał Bartczak.

ZOBACZ WIDEO Liga Mistrzów. PGE VIVE - FC Barcelona. Tałant Dujszebajew o sędziach: Nic nie powiem, bo dostanę karę

Czy Chrobry Głogów powinien zatrzymać Krzysztofa Tylutkiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL