WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Joanna Dobranowska / Na zdjęciu: Krzysztof Przybylski

Krzysztof Przybylski nowym trenerem Piotrcovii

Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk
Krzysztof Przybylski poprowadzi zespół piłkarek ręcznych Piotrcovii w sezonie 2019/2020. Doświadczony szkoleniowiec podpisał kontrakt w siedzibie piotrkowskiego klubu, a pierwszy trening poprowadzi 15 lipca.

Przybylskiego nie trzeba kibicom piłki ręcznej specjalnie przedstawiać. To były trener reprezentacji Polski kobiet, który prowadził również wiele klubów zarówno w męskiej jak i żeńskiej Superlidze. Ostatnio był szkoleniowcem Ruchu Chorzów. Wcześniej prowadził między innymi Piotrkowianina, z którym świętował awans do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Przybylskiemu w pracy pomagał będzie Konrad Szczukocki. To trener przygotowania motorycznego, który od roku pracuje w Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Odpowiedzialny jest za przygotowanie motoryczne w Reprezentacjach Polski Under 17 i Under 19 oraz SMS w Kielcach, Kwidzynie, Płocku i Gdańsku. Jest także w sztabie trenerskim Fabryki Bramkarzy ZPRP.
Działacze Piotrcovii zapowiadają w najbliższym czasie podpisanie kontraktów z kilkoma nowymi zawodniczkami. Nieoficjalnie wiadomo, że piotrkowski klub wzmocnią między innymi dwie Brazylijki.

ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Piątek sugeruje Brzęczkowi zmianę ustawienia. "Mam nadzieję, że w końcu zagramy na dwóch napastników"

Czy zmiana trenera w Piotrcovii to dobre posunięcie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL