Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Jakub Skrzyniarz (MKS Zagłębie Lubin) Materiały prasowe / MKS Zagłębie Lubin / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: Jakub Skrzyniarz (MKS Zagłębie Lubin)

Oficjalnie: nowy bramkarz w Zabrzu. Jakub Skrzyniarz na trzy lata w Górniku

Bartek Choinkowski
Bartek Choinkowski
To już pewne - Jakub Skrzyniarz zamieni Zagłębie Lubin na NMC Górnik Zabrze. Z nowym klubem związał się trzyletnim kontraktem.

O możliwym przejściu 23-latka pisaliśmy w połowie maja (więcej o pierwszych doniesieniach dowiesz się TUTAJ). Jakub Skrzyniarz - obok Marcina Schodowskiego oraz Adama Malchera - był jednym z kandydatów do zastąpienia odchodzącego Mateusza Korneckiego. Wybór zabrzan padł jednak na golkipera Zagłębia Lubin. Wciąż brakowało jednak oficjalnego potwierdzenia ze strony Górnika Zabrze.

Na nie trzeba było czekać aż do końca czerwca. W poniedziałek rano klub poinformował o pozyskaniu Skrzyniarza. Utalentowany golkiper związał się ze śląską drużyną trzyletnią umową. Między słupkami swojej nowej drużyny stworzy duet z Martinem Galią.

- Jestem bardzo zadowolony z dołączenia do Górnika, bo jest to dla mnie bez wątpienia awans sportowy. Zespół z Zabrza gra o inne cele, a to dla mnie kolejne wyjątkowe wyzwanie. Dodatkowo będę współpracował z wyjątkowo doświadczonym bramkarzem, Martinem Galią, więc liczę na jego cenne rady - skomentował swój transfer Skrzyniarz na łamach oficjalnej strony klubu.

Hitowy transfer Pogoni! Sprawdź!

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki o brutalnej stronie sportu. "Człowiek miał wszystkiego dość"

Czy Jakubowi Skrzyniarzowi uda się zastąpić Mateusza Korneckiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL