Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze ręczni PGE VIVE KielceNewspix / Rafał Oleksiewicz / Na zdjęciu: piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce

Nowy partner motoryzacyjny PGE Vive Kielce. Zawodnicy będą jeździć BMW

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
PGE Vive Kielce pozyskało nowego partnera motoryzacyjnego. To oznacza, że zawodnicy mistrzów Polski przez dwa lata przemieszczać się będą samochodami marki BMW.

Nowym partnerem motoryzacyjnym PGE VIVE Kielce został dealer BMW ZK Motors. Flota udostępniona drużynie mistrzów Polski wynosi 28 samochodów. Członkowie zespołu z Kielc będą mogli się nimi poruszać przez dwa lata. - BMW to marka z najwyższej półki, od lat kojarzona z nienaganną jakością i dbałością o każdy szczegół - komentuje za pośrednictwem internetowej strony PGE Vive Kielce, Bertus Servaas.

- Jesteśmy dumni, że to właśnie ta marka została naszym partnerem na kolejne dwa lata. Zawodnicy PGE VIVE Kielce to profesjonaliści, w pełni zaangażowani w swoją pracę, ale i czerpiący z niej ogromną satysfakcję. Jestem przekonany, że nasz nowy partner, BMW ZK Motors, również dzieli takie podejście do pracy w swojej branży, a otrzymane od nich samochody dadzą członkom naszego zespołu nie tylko gwarancję bezpieczeństwa, ale i radość z jazdy - dodał prezes kieleckiego klubu.

- Niezmiernie cieszymy się ze współpracy nawiązanej z PGE VIVE Kielce - najlepszym klubem piłki ręcznej w Polsce. Jesteśmy pewni, że samochody BMW zapewnią bezpieczną i komfortową jazdę naszym szczypiornistom. Z radością angażujemy się we wspieranie kultury i sportu w naszym regionie. Liczymy na to, że będziemy mogli wspólnie cieszyć się sukcesami i przeżywać emocjonujące chwile. Wierzymy, że najlepsi zasługują na to, co najlepsze - powiedział Zbigniew Kała, właściciel salonu BMW ZK Motors.

PGE Vive Kielce to szesnastokrotny mistrz Polski. Po tytuł ten kielczanie sięgnęli osiem razy z rzędu. Raz klub ten sięgnął po triumf w Lidze Mistrzów.

Zobacz także:
Absurd w procesie licencyjnym do PGNiG Superligi Kobiet. Korona Kielce spóźniona prawie o miesiąc
Trzy męskie zespoły w Pucharze EHF. Azoty Puławy z dziką kartą!

ZOBACZ WIDEO: Robert Lewandowski dla WP SportoweFakty: Szansa na medal na wielkim turnieju jest znikoma, ale chcemy dać Polakom radość i dumę

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL