Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / MKS Zagłębie Lubin / Paweł Andrachiewicz / Na zdjęciu: szczypiornistki Metraco Zagłębia Lubin

Podwójny transfer w Zagłębiu? Reprezentantka Czech w Lubinie

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Czeszka Marketa Hurychova nową zawodniczką Zagłębia Lubin. Wkrótce do męskiej sekcji może dołączyć jej partner, Matej Sustacek.

22-letnia Czeszka to jeden z największych talentów za naszą południową granicą. Rzucała sporo bramek w swojej lidze dla DHK Zora Olomouc, rozegrała kilka spotkań w reprezentacji. Prawa rozgrywająca podpisała dwuletnią umowę z Miedziowymi.

CZYTAJ: Pijaństwo na imprezie w Starych Jabłonkach

Oprócz Hurychowej, Zagłębie Lubin pozyskało wcześniej dwie reprezentantki Polski, Darię Zawistowską i Emilię Galińską oraz wychowanki - Kingę Stanisławczyk, Darię Miłek, Wiktorię Kocińską.

Transfer Hurychowej jest interesujący jeszcze z jednego względu. Według naszych informacji, w klubie z Lubina może pojawić się jej partner, Matej Sustacek. 28-latek to środkowy, a Zagłębie potrzebuje akurat nowego rozgrywającego po odejściu Jakuba Morynia do Azotów. W Lubinie nie byłaby to nowa praktyka - chociażby w piłkarskiej drużynie Zagłębia występowali Martin Polacek i Jakub Świerczok, na co dzień partnerzy piłkarek ręcznych Karoliny Semeniuk i Aliny Wojtas.

ZOBACZ: Energa AZS Koszalin nie chce grać w pucharach

ZOBACZ WIDEO: Forma Piątka i Milika mobilizacją dla Lewandowskiego? "Współpracujemy, a nie rywalizujemy. Zyskują wszyscy"

Czy Zagłębie zdobędzie mistrzostwo Polski?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

Komentarze (3)

PRZEJDŹ NA WP.PL