Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Dembińska / Na zdjęciu: Jakub Olszewski

W Mielcu zamknęli kadrę. Jakub Olszewski ostatnim transferem Stali

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Jakub Olszewski z Arki Gdynia podpisał umowę ze Stalą Mielec. Środkowy uzupełnił skład zespołu Dawida Nilssona na sezon 2019/20.

25-latek będzie czwartym kandydatem do gry na środku Stali Mielec obok Huberta Korneckiego, Michała Chodary i Dzianisa Wołyncewa. Jakuba Olszewskiego dobrze zna nowy trener Czeczeńców Dawid Nilsson, który prowadził go w Arce Gdynia. 

ZOBACZ: Nowa funkcja Jerzego Cieplińskiego

Środkowy nie nagrał się za wiele w dwóch poprzednich sezonach, był jednym z największych pechowców w Superlidze. W styczniu 2017 roku zerwał więzadła krzyżowe w kolanie, grając w barwach Mebli Wójcik Elbląg. Jesienią 2018 roku odnowił mu się uraz i pauzował do końca sezonu 2018/19. Od grudnia 2018 roku zagrał ledwie w ośmiu spotkaniach ligowych. 

Olszewski jest wychowankiem Czarnych Regimin, jako junior zdobył mistrzostwo Polski w barwach Wisły Płock i był młodzieżowym reprezentantem Polski juniorów. Od 2013 roku występował w Meblach Wójcik Elbląg, z którymi awansował do Superligi.

ZOBACZ WIDEO Karol Bielecki: Sport to ciągła presja i pogoń za wynikiem

Stal zakończyła kompletowanie składu. Do drużyny dołączyli Bartosz Wojdak, Piotr Adamczak i wracający po roku w Tarnowie Chodara. 

ZOBACZ: Superligowcy już trenują

Czy Stal będzie mocniejsza w przyszłym sezonie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL