Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr MasłowskiMateriały prasowe / KS Azoty Puławy/Grzegorz Sierocki / Na zdjęciu: Piotr Masłowski

Piotr Masłowski nadal bez klubu. Wstępne zainteresowanie z zagranicy

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Piotr Masłowski wciąż nie znalazł klubu na nowy sezon. Były reprezentant Polski najprawdopodobniej opuści PGNiG Superligę.

Po sezonie 2018/19 Piotr Masłowski rozstał się z KS Azotami Puławy. Brązowy medalista MŚ 2015 przez kilka lat był podstawowym środkowym czołowego polskiego zespołu, ale były reprezentant Polski aktualnie rozgląda się za nowym pracodawcą. 

ZOBACZ: W Stali Mielec wielkie golenie

Na razie do konkretnych ustaleń nie doszło, ale wiele wskazuje na to, że nie zagra w Superlidze. Większość klubów domknęła już kadry i dla Masłowskiego prawdopodobnie zabraknie miejsca w składzie. 

- Jest duże zainteresowanie klubów zagranicznych, m.in. ze Szwecji. Decyzje jednak jeszcze nie zapadły - wyjaśnia nam menadżer zawodnika, Paweł Albin.

Masłowski - wychowanek Wisły Płock - rzucił w Superlidze prawie 1000 bramek w barwach Piotrkowianina i Azotów. Podczas MŚ 2015 znalazł się w składzie Polaków, rok później wziął udział w ME 2016.

ZOBACZ: Nowy lewoskrzydłowy w Paryżu

ZOBACZ WIDEO Ekstremalny wysiłek i niepowtarzalne wrażenia. Niecodzienne zawody w Zakopanem

Czy Piotr Masłowski powinien zostać w Azotach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • SteguArenaOpole Zgłoś
  "...Jest duże zainteresowanie klubów zagranicznych, m.in. ze Szwecji. Decyzje jednak jeszcze nie zapadły - wyjaśnia nam menadżer zawodnika, Paweł Albin...."Inny portal sportowy
  Czytaj całość
  przytacza wypowiedź menagera zawodnika która brzmi : "...Rozesłaliśmy informacje o Piotrku do kilku zagranicznych klubów i czekamy na odpowiedź. Prowadzimy nieco bardziej zaawansowane rozmowy z zespołem ze Szwecji, ale nie ma w tej sprawie jeszcze konkretów..."Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie " rozesłaliśmy informacje o Piotrku.." nie jest równoznaczne z "... jest duże zainteresowanie klubów zagranicznych.." ?

  Komentarze (1)

  PRZEJDŹ NA WP.PL