Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał DaszekMateriały prasowe / Orlen Wisła Płock / Na zdjęciu: Michał Daszek

Ważna decyzja dla wicemistrzów Polski. Orlen na dłużej z Wisłą Płock

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
PKN ORLEN pozostanie głównym sponsorem szczypiornistów Wisły Płock. Na razie umowa będzie obowiązywać przez sezon 2019/20.

Kilka miesięcy temu sporo mówiło się o ewentualnym rozstaniu Orlenu z Nafciarzami, ale skończyło się na spekulacjach. Współpraca potrwa przynajmniej rok, a możliwe, że za kilka miesięcy zostanie przedłużona na sezon 2020/21.

ZOBACZ: Ważna zmiana w regulaminie Superligi?

Wicemistrzowie Polski będą dalej występować pod nazwą Orlen Wisła Płock. Logo sponsora generalnego znajdzie się m. in. na wszystkich strojach zawodników, materiałach prasowych i marketingowych oraz w hali sportowej ORLEN Arena, gdzie klub ma swoją siedzibę, a drużyna rozgrywa mecze w roli gospodarza. Promocja marki będzie miała miejsce podczas wszystkich meczów: PGNiG Superligi, PGNiG Pucharu Polski oraz VELUX EHF Champions League w sezonie 2019/2020.

- Nowa umowa pozwoli na zapewnienie funkcjonowania naszych zespołów w dotychczasowej formie oraz na podjęcie realnej próby osiągnięcia celów sportowych, czyli awansu do TOP 16 VELUX EHF Champions League i odzyskania najwyższych krajowych tytułów mistrzowskich. Dzięki zabezpieczonym na sezon 2019/2020 środkom finansowym będziemy dysponować jednym z najsilniejszych zespołów piłki ręcznej w Polsce, ale również zespołem rozpoznawalnym i respektowanym na parkietach europejskiego handballu. Będziemy dalej szkolić młodych adeptów i tym samym przyczyniać się do rozwoju piłki ręcznej w Polsce, a przede wszystkim w Płocku, która jest strategiczną dyscypliną sportową. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby spełnione zostały ambicje naszych kibiców i całego środowiska piłki ręcznej w Polsce - powiedział Robert Czwartek, prezes Wisły Płock.

Niedawno umowę ze sponsorem tytularnym, grupą PGE, przedłużyło też VIVE Kielce. 

ZOBACZ: Sezon wyzwań dla Perły

ZOBACZ WIDEO Polacy szykują nowinki, które mogą zaskoczyć świat skoków narciarskich? Trener kadry komentuje doniesienia

Czy Orlen Wisła zagra w finale Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (5):

Wszystkie komentarze (5)

Komentarze (5)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL