Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adrian NogowskiNewspix / Łukasz Sobala / Na zdjęciu: Adrian Nogowski

Długa pauza Adriana Nogowskiego. Skrzydłowy MMTS-u Kwidzyn po zabiegu

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Znaczne osłabienie MMTS-u Kwidzyn. Adrian Nogowski przeszedł operację barku i nie zagra przez większość rundy jesiennej w PGNiG Superlidze.

Skrzydłowy przeszedł operację barku i czeka go długa przerwa. Adrian Nogowski nie zagra przez ok. trzy miesiące, co oznacza, że opuści większość jesiennych kolejek w Superlidze. Zastąpi go ściągnięty z Chrobrego Głogów Rafał Biegaj, więcej szans może też dostać 19-letni Patryk Grzenkowicz.

ZOBACZ: Były reprezentant w I lidze

Nogowski to rodowity kwidzynianin, wychowanek MTS-u i od kilku sezonów podstawowy zawodnik MMTS-u, plasujący się w czołówce ligowych strzelców. W listopadzie 2016 roku zadebiutował w kadrze seniorów, był brany pod uwagę jako kandydat do wyjazdu na MŚ 2017 we Francji. 

ZOBACZ: Korona poza Superligą!

W ostatnich sparingach MMTS-u podczas Memoriału Matuszaka w Głogowie, oprócz Nogowskiego, zabrakło też Roberta OrzechowskiegoKrzysztofa Szczeciny, Alana Guziewicza, Kamil Netz i Biegaja. W tak okrojonym składzie, bez nominalnych prawych rozgrywających i lewoskrzydłowych (na inaugurację drobnego urazu doznał Grzenkowicz), kwidzynianie zajęli czwarte miejsce w turnieju.

Czasu na rekonwalescencję nie ma już wiele, 1 września pierwsze spotkanie Superligi z Zagłębiem Lubin.

ZOBACZ WIDEO Polacy za granicą świetnie rozpoczęli sezon. "Krychowiak odrodził się w Rosji"

Czy MMTS Kwidzyn stać na kolejny awans do półfinału Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL