Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Paulina Piechnik (Metraco Zagłębie Lubin) w akcjiPAP / Jan Karwowski / Na zdjęciu: Paulina Piechnik (Metraco Zagłębie Lubin) w akcji

Metraco Zagłębie poczeka na Paulinę Piechnik. Rozgrywająca rozpoczęła rehabilitację

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
- Po raz kolejny dziękuję za pomocną dłoń ze strony klubu i ciągłe wsparcie - powiedziała Paulina Piechnik. Rozgrywająca przeszła zabieg rekonstrukcji więzadła krzyżowego przedniego i chrząstki stawowej lewego kolana.

Przeprowadzona przez doktora Bartłomieja Kacprzaka operacja odbyła się bez komplikacji. Paulina Piechnik zabieg rekonstrukcji chrząstki stawowej lewego kolana i więzadła krzyżowego przedniego przeszła w docenianym przez sportowców Orto Med Sport w Łodzi.

- Rehabilitację zaczęłam już tak naprawdę pół godziny po operacji, a następnego dnia wchodziłam po schodach. Co prawda przy pomocy kul, lecz warto zaznaczyć, że po tak skomplikowanym zabiegu był to ogromny sukces. To bez wątpienia zasługa ekipy Orto Med Sport, która stosuje najnowsze modele rehabilitacji, a te osiągają niesamowite efekty - przyznała zawodniczka Metraco Zagłębia Lubin.

- Chodzę już samodzielnie, a na salce rehabilitacyjnej spędzam około 8 godzin dziennie, z czego 4-5 godzin to czysta rehabilitacja i ćwiczenia, a 3-4 godziny to odnowa biologiczna - dodała szczypiornistka.

Paulina Piechnik spędzi w Łodzi około pięć miesięcy. - Ufam Orto Med Sport, które postawiło na nogi niejednego wybitnego sportowca. Tutaj otrzymuje kompleksową opiekę, a wszystko po to, aby jak najszybciej i w jak najlepszej formie wrócić na parkiet, grać dla mojej drużyny i kibiców oraz raz na zawsze zapomnieć o kontuzjach - powiedziała rozgrywająca Miedziowych.

- Pragnę podziękować prezesowi i sztabowi szkoleniowemu, którzy w trudnych dla mnie chwilach nie pozostali obojętni i po raz kolejny wyciągnęli do mnie pomocną dłoń. Dziękuję także koleżankom z drużyny za ciągłe wsparcie i słowa otuchy. Tak jak na parkiecie daje z siebie zawsze sto procent, tak i w tym przypadku obiecuje, że zrobię wszystko, aby wrócić na parkiet jak najszybciej i pomóc w zdobyciu trofeów mojej drużynie - zakończyła Paulina Piechnik.

---> MKS Perła Lublin bez dwóch rozgrywających. Urlopy macierzyńskie w drużynie mistrzyń kraju
---> Metraco Zagłębie bez wygranej w Michalovcach

ZOBACZ WIDEO Sandro Kulenović wygwizdywany przez kibiców Legii. "Powstała już teoria spiskowa, dlaczego gra"

Czy Metraco Zagłębie Lubin pokona na inaugurację rozgrywek Eurobud JKS Jarosław?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL