Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dominik PłócienniczakWP SportoweFakty / Łukasz Haznar / Na zdjęciu: Dominik Płócienniczak

Pogrzeb Dominika Płócienniczaka w sobotę. Mecz Chrobrego Głogów przełożony

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Chrobry Głogów nie zainauguruje PGNiG Superligi 31 sierpnia. Wtedy zaplanowano pogrzeb Dominika Płócienniczaka, wieloletniego zawodnika klubu. Spotkanie z Torus Wybrzeżem Gdańsk przełożono na 1 września.

34-letni szczypiornista 27 sierpnia zginął w wypadku w Głogowie. Dominik Płócienniczak prawdopodobnie uderzył w sarnę, która znalazła się w samochodzie i poważnie raniła kierowcę. Były zawodnik Chrobrego stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Efektów nie przyniosła godzinna reanimacja.

Pogrzeb zawodnika odbędzie się w sobotę 31 sierpnia. Wezmą w niej udział byli koledzy klubowi z Chrobrego Głogów, dlatego mecz z Torus Wybrzeżem Gdańsk, za zgodą trójmiejskiego zespołu, odbędzie się dzień później (godz. 16.00).

Płócienniczak przez kilka sezonów był ważnym graczem Chrobrego. Z klubu odszedł po sezonie 2017/18, ostatnio grał w Grunwaldzie Poznań.

Komentarze (1):

  • Medaliczna Zgłoś
    moznaby ogrodzic drogi bo rzeczywiscie te zwierzaki sa bezmyslne, stoja jak muły czekaja a jak pojazd jest blisko to wybiegaja kompletnie brak instynktu samozachowawczego.

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL