Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock w obronie WP SportoweFakty / Krzysztof Betnerowicz / Na zdjęciu: piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock w obronie

Wystartowała nowa strona internetowa PGNiG Superligi

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
11 września uruchomiona została nowa strona internetowa rozgrywek PGNiG Superligi. Każdy z kibiców piłki ręcznej będzie mógł w łatwy sposób znaleźć w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozgrywek czy wideo ze spotkań.

Na nowej platformie internetowej można znaleźć wszystkie aktualne wiadomości, terminarze, wyniki meczów czy kupić bilet. Nowością jest możliwość śledzenia rezultatów na żywo, a także oglądanie transmisji z wybranych spotkań. Na stronie znajdą się też wszystkie aktualności. Przejrzysta szata graficzna czy intuicyjna nawigacja, nowoczesny wygląd i czytelne menu pozwolą każdemu szybko odnaleźć potrzebne informacje.

ZOBACZ: Mecze Ligi Mistrzów w polskiej telewizji!

- Nowa strona internetowa to przestrzeń, gdzie wreszcie każdy znajdzie w jednym miejscu wszystkie wiadomości dotyczące rozgrywek PGNiG Superligi. Aktualności, rozbudowane statystyki zespołów i zawodników, skróty video z meczów czy wywiady, możliwość śledzenia relacji LIVE punkt po punkcie czy oglądanie transmisji telewizyjnej. Wszystko jest w pełni zintegrowane i w jednym miejscu. Nowa witryna jest prosta i czytelna, ale jednocześnie atrakcyjna wizualnie - mówi wiceprezes PGNiG Superligi Piotr Należyty.

ZOBACZ: Spotkania Perły w LM dostępne tylko w internecie?


- Co więcej, strona internetowa została dostosowana również do wersji mobilnej. Platforma współgra z przeglądarkami na smartfonach, tabletach i komputerach. Jest w pełni responsywna. Platforma będzie też wspierała budowanie frekwencji w halach poprzez kreowanie dedykowanych reklam do kibiców. Ale nad tym jeszcze pracujemy - dodaje Piotr Należyty.

Zapraszamy do śledzenia nowej strony: www.pgnig-superliga.pl

Równolegle toczą się prace nad stworzeniem nowej strony internetowej dla rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Nowa odsłona www.pgnig-superliga-kobiet.pl zostanie oddana do użytku na początku października.

ZOBACZ WIDEO Ronaldo o transferach do Valladolid: Musiałbym sprzedać klub, żeby móc kupić Piątka albo Lewandowskiego

Czy cieszysz się ze zmian w Superlidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL