Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piłka ręcznaWP SportoweFakty / MICHAŁ DOMNIK / Piłka ręczna

PGNiG Superliga Kobiet. Wspaniały rzut w cieniu nokautu. Marcelina Polańska rozgrzała kibiców (wideo)

Mateusz Domański
W środę KPR Ruch Chorzów zgarnął lanie od Eurobudu JKS-u Jarosław (20:29). Osłodą dla kibiców gospodyń była bez wątpienia bramka zdobyta w 44. minucie przez Marcelinę Polańską.

KPR Ruch Chorzów fatalnie wszedł w nowy sezon PGNiG Superligi Kobiet. Zespół ten zainkasował już trzy porażki i jest "czerwoną latarnią" najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej. Chorzowianki mają o czym myśleć, po tym, jak otrzymały tęgie lanie od beniaminka rozgrywek Eurobudu JKS-u Jarosław 20:29.

Podczas środowego starcia Ruchu z JKS-em bardzo ładną bramką popisała się reprezentantka miejscowych - Marcelina Polańska. W 44. minucie 20-letnia rozgrywająca oddała rzut tyłem do bramki, czym zaskoczyła Karolinę Szczurek.

Poniżej możecie obejrzeć to trafienie. Wideo zostało opublikowane na oficjalnym fanpage'u PGNiG Superligi Kobiet.

Czy w najbliższym czasie Ruch Chorzów odbije się od dna ligowej tabeli?

Komentarze (5):

• Szelest Zgłoś
    Kwitnie liga zawodowa. Przegrała nasza ukochana drużyna. MAMY DOŚĆ . SKŁADÓW I STRZELCÓW NIE PODAJEMY BO PO CO.
    • Wielbuond Zgłoś
      Napiszę jeszcze raz, robię screena. Może ten komentarz się uchowa. Ruch gra jak nie Ruch. Stara gwardia w postaci Masła, Asi R czy Agnieszki ciągną ten wózek. Madzia Drażyk totalnie
      Czytaj całość
      bez formy. Pani Polańska jeszcze raz rozgrzała publiczność, gdy zbierała się do wykonania karnych jak pies do jeża i pierwszy raz byłem świadkiem jak kibice gwizdami zwyczajnie "zachęcali" ją do szybszego wykonania rzutu. Żal mi doświadczonych zawodniczek, bo zostawiają wiele zdrowia na boisku, po meczu były mega złe i wściekłe, a po młodzieży jakby to spłynęło. Ot mecz się skończył, zaraz do domu, do ukochanego. Niech się młodzież gniewa na mnie za te słowa, ale przeanalizuje swoje podejście. Inna sprawa, to ten Chorwat. Myślałem, że facet ma pomysł. Ale trzymanie na trybunie Karo Jasinowskiej już się kwalifikuje pod zwolnienie dyscyplinarne, oraz działanie na szkodę klubu. Trzymanie Cygan, nie danie Jej nawet minuty, gdzie jej rzuty potrafią namieszać to kolejna sprawa. Brak zaufania do rezerwowych bramkarek. Chomikowi potrzebna była zmiana, by spojrzeć z boku. Prezes tam ma nieźle do myślenia.Co do Beniaminka. Pewnie namiesza. Świetnie w zespół wkomponowały się Moniky, Maślak i Baza. Świetnie grą kierowała Ukrainka, której nazwisko mi umknęło.Co do sędziowania to się nie wypowiadam bo mam zakaz. Za to czapki z głów za klasę i prowadzenie zawodów przez Pana Góralczyka. Nie wtrącał się, że zawodniczki za blisko siedzą. Jak trzeba było uspokajał krewkich trenerów. Takich delegatów chcemy na meczach.