Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Marcin Schodowski Newspix / Paweł Andrachiewicz/PressFocus / Na zdjęciu: Marcin Schodowski

Pochwały spływały na Zagłębie. Schodowski: Bohaterowie to są w książkach, albo po zwycięstwach

Daniel Kordulski
Daniel Kordulski
Pomimo przegranej 23:27 Zagłębie Lubin zbierało pochlebne recenzje za grę przeciwko Azotom Puławy. - W tej drużynie jest potencjał - mówi nowy bramkarz Miedziowych, Marcin Schodowski.

- Bohaterowie to są w książkach, albo po zwycięstwach - rozpoczął, zapytany o swoją dobrą postawę w tym meczu. - Szkoda, bo jako zespół zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Zostawiliśmy tu w Puławach kawał serducha. My nie kalkulujemy tylko z każdym zespołem chcemy grać, żeby wygrywać. Jesteśmy rządni punktów, bramek. To mi się bardzo podoba - kontynuował.

Swojego sobotniego występu przeciwko AzotomSchodowski i jego koledzy na pewno nie muszą się wstydzić, wręcz przeciwnie. - W tej drużynie jest potencjał. Szkoda oczywiście przegranej, ale jesteśmy na tyle młodym zespołem, który potrzebuje jeszcze troszeczkę okrzepnąć, a wierzę, że przekujemy to na mecze, które mam nadzieję wygramy. Wywozimy stąd na pewno dużo doświadczenia, a takie przegrane końcówki spotkań bardzo dużo uczą. Wiele materiału do analizy przed nami - przyznał.

Momentem, który zaważył o tym, że Zagłębie wracało do domu bez punktów był kilkuminutowy przestój. Schodowski żałował tej sytuacji. - Azoty odskoczyły wtedy na pięć bramek, później udało nam się zniwelować tę przewagę, chyba nawet do dwóch trafień, ale niestety zabrakło postawienia tej kropki nad "i" w postaci bramki kontaktowej.

Zobacz także:
Dawid Dawydzik bez sentymentów -->
Zagłębie Lubin zostawiło serce w Puławach -->

ZOBACZ WIDEO: Śląsk - Zagłębie. Kulisy meczu sezonu PKO Ekstraklasy. Zobacz, czego nie pokazały kamery

Czy Marcin Schodowski podjął dobrą decyzję przenosząc się do Zagłębia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL