Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Igor Karacić (z piłką)Newspix / Michał Stańczyk / Na zdjęciu: Igor Karacić (z piłką)

Liga Mistrzów. Duże osłabienie PGE VIVE Kielce. Igor Karacić odczuwa skutki "świętej wojny"

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Igor Karacić odpocznie w najbliższej kolejce Ligi Mistrzów. Z powodu urazu klatki piersiowej podstawowy środkowy PGE VIVE Kielce nie wystąpi w Brześciu.

Chorwat to pierwszoplanowa postać w PGE VIVE Kielce, od początku sezonu spędza najwięcej czasu na środku mistrzów Polski. Przez najbliższe dni nie będzie jednak do dyspozycji, a to dlatego, że odczuwa wciąż skutki "świętej wojny". W meczu z Orlenem Wisłą Płock Igor Karacić otrzymał cios w klatkę piersiową i nie jest zdolny do gry. 

ZOBACZ: Męczarnie Wisły w Kaliszu

Zawodnik przeszedł badania w Skopje, gdzie spędził ostatnie kilka lat. Na razie wiadomo tylko, że przez ok. 10 dni nie wyjdzie na boisko. Karacicia zabraknie w niezwykle istotnym spotkaniu grupowym z Mieszkowem Brześć (19 października) i prawdopodobnie także ligowej potyczce z MMTS-em Kwidzyn (29 października). 

Talant Dujszebajew obsadzi powstały wakat Mariuszem Jurkiewiczem albo Alexem Dujshebaevem. Jeśli drugim z nich, to na prawą stronę rozegrania powędruje prawdopodobnie skrzydłowy Blaż Janc.

ZOBACZ: Bardzo wymagający rywal Górnika w Pucharze EHF

ZOBACZ WIDEO: Wilfredo Leon świetnie czuje się w reprezentacji Polski. "To wszystko posłuży za rok"

Czy VIVE pokona Mieszkow Brześć?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (10):

 • Maxi-102 Zgłoś
  Przenosząc siedzibę do Warszawy...Bertus sam sobie strzelił w kolano....teraz może zapomnieć o pieniądzach z Urzędu Miasta....a nową halę to zobaczy jak przyjedzie do Płocka....w grę
  Czytaj całość
  wchodzi przeniesienie klubu do Warszawy....:)
  • Maxi-102 Zgłoś
   A z Wisły płyną coraz lepsze informacje...właśnie ogłoszono oficjalnie przedłużenie umów z Daszkiem i Sabate....jest moc....:)
   • Maxi-102 Zgłoś
    Przeniesienie siedziby firmy do Warszawy spowoduje, że podatki przestaną płynąc do Kielc....w takim razie Urząd Miasta w Kielcach przestanie dawać pieniądze na klub....wszystko wskazuje,
    Czytaj całość
    ze rozpoczęło się przenoszenie klubu do Warszawy....:)
    Wszystkie komentarze (10)

    Komentarze (10)

    PRZEJDŹ NA WP.PL