Najnowsze Wyniki/Kalendarz
panika w hali w Szwecji na meczu piłki ręcznej po tym jak ścianę budynku przebił samochódMateriały prasowe / Expressen / Na zdjęciu: panika w hali w Szwecji na meczu piłki ręcznej po tym jak ścianę budynku przebił samochód

Chwile grozy na meczu piłki ręcznej w Szwecji! Samochód wjechał w budynek hali

Szymon Łożyński
Szymon Łożyński
Sporo nerwów przeżyli kibice i zawodniczki podczas meczu piłki ręcznej w szwedzkiej lidze młodzieżowej. W trakcie pojedynku samochód przebił ścianę i wjechał częściowo do hali. Wybuchła panika.

Na nagraniu, które opublikowano w szwedzkich mediach (można je zobaczyć TUTAJ), widać jak momentalnie piłkarki ręczne uciekają z boiska do szatni, gdy tylko samochód wbił się w ścianę hali. 

- Wszyscy wychodźcie z hali. Nie wiemy jeszcze co się dokładnie wydarzyło, ale wychodźcie. Upewnijcie się, że nikt nie został w obiekcie - krzyczał do zawodniczek i kibiców spiker, którego cytuje portal aftonbladet.se.

Czytaj także: Roberto Bautista wziął ślub. Piękna wybranka hiszpańskiego tenisisty

Do szpitala trafił kierowca samochodu. Nie stało mu się nic poważnego, ale - jak przekazała miejscowa policja - prowadził auto pod wpływem alkoholu. Został zatrzymany pod zarzutem, tu cytat, "jazdy pod wpływem alkoholu i rażącego naruszenia przepisów drogowych". 

Nikomu z osób, które przebywały w hali w momencie wypadku, nic się nie stało. Skończyło się na strachu. 

Czytaj także: kuriozalny wywiad Żyły. Gesty i miny zamiast słów (wideo)


ZOBACZ WIDEO Stacja Tokio #11. Sezon życia. Anna Kiełbasińska z workiem medali

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL