Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Michał Jurecki Materiały prasowe / Daniel Frymark/MJsCAMP / Na zdjęciu: Michał Jurecki

Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski po raz czwarty będą szkolić utalentowaną młodzież

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Wkrótce ruszają zapisy do 4. edycji obozu sportowego Michała Jureckiego i Mateusza Jachlewskiego, MJsCAMP. Tym razem gwiazdy szczypiorniaka zaproszą dzieci do Gdańska.

Czwarta edycja obozu MJsCAMP odbędzie się w Gdańsku, na obiektach miejscowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego, w dniach 27 czerwca - 7 lipca. Michał Jurecki i Mateusz Jachlewski ponownie przez dziesięć dni będą szkolić niemal setkę dzieci z całej Polski, dbając zarówno o solidne techniczne treningi jak i o świetną zabawę.

ZOBACZ: W Mielcu szykują ofensywę transferową

Sportowe wakacje z Michałem i Mateuszem przeznaczone są dla chłopców i dziewcząt z roczników 2004-2007. We wtorek, o godz. 20:00, na stronie projektu MJsCAMP, www.mjscamp.pl wystartują zapisy. Na obóz będzie można zgłosić się za pośrednictwem formularza online. W zeszłym roku miejsca rozeszły się w zaledwie cztery minuty!

Szczegółowe informacje na stronie MJsCAMP w portalu Facebook.
TUTAJ przeczytasz więcej o inicjatywie byłych reprezentantów Polski.

ZOBACZ WIDEO: Stacja Tokio. "Kurczę, co ona zrobiła?". Piotr Małachowski dostał niesamowite wsparcie

Komentarze (6):

 • RNL Zgłoś
  @A-JERZY: przynajmniej cos robia. Jest wielu (i na tym forum), ktorzy tylko krytykuja a sami nic nie robia. Jezeli sa zawodnicy, ktorym chce sie cos robic w czasie wolnym miedzy sezonami, to
  Czytaj całość
  nalezy to docenic.
  • A-JERZY Zgłoś
   Skąd taka pewność,że dobry zawodnik nadaje się do pracy szkoleniowej,że ma w tym kierunku powołanie,talent i predyspozycje. Szczególnie do pracy z dziećmi i młodzieżą.
   • ZKS_WISŁA Zgłoś
    Jurecki typ bez honoru podszkoli jak oszukiwać i niezgodnie z przepisami wygrywać za wszelką cenę wygrywać mecze. Ze szczególnym naciskiem na liczenie do 9 kroków.A Jachlewski opowie
    Czytaj całość
    jak migać się od gry z orzełkiem zasłaniając się bólami pleców ale nie praeszkadza mu to biegać przez kolejne długie lata za kase dla grubego holendra.
    Wszystkie komentarze (6)

    Komentarze (6)

    ×
    PRZEJDŹ NA WP.PL