Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dawid FedeńczakWP SportoweFakty / Krzysztof Kempski / Na zdjęciu: Dawid Fedeńczak

Wahania formy kadry B. Zwycięstwo i porażka z Algierią

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Wysokie zwycięstwo w pierwszym sparingu i słabszy dzień w rewanżu. Kadra B szczypiornistów zmierzyła się z Algierczykami.

Algierczycy, od kilku dni przebywający w Polsce, postawili twarde warunki. W pierwszym meczu przegrali wprawdzie 33:26, ale do przerwy prowadzili 17:15, ich gra załamała się dopiero w drugiej połowie. Dobrze spisali się jedni z najmłodszych w kadrze - Damian Przytuła i Jan Klimków rzucili po pięć bramek.

ZOBACZ: Komisarz ZPRP prezesem Perły

W rewanżu Algierczycy okazali się wyraźnie lepsi (30:23), ale trener Michał Skórski sprawdził innych zawodników niż za pierwszym razem. Odpoczywali m.in. Michał Potoczny, Łukasz Rogulski, Bartosz Kowalczyk i Mateusz Góralski. Z dobrej strony pokazał się za to prawoskrzydłowy Pogoni Szczecin Dawid Fedeńczak (7 bramek).

Dla Algierczyków był to trzeci sparing w Polsce. Wcześniej pokonali w Cedrach Wielkich Torus Wybrzeże Gdańsk (CZYTAJ).

Polska B - Algieria 33:26 (15:17)
Polska B: Zembrzycki, Wałach - Przytuła 5, Potoczny 4, Landzwojczak, Rogulski 2, Janikowski, Klimków 5, Nastaj 3, Adamski, Milewski 2, Kowalczyk 3, Kawka 3, Marciniak 1, Góralski 2, Sroczyk 3.

Polska B - Algieria 23:30 (12:17)
Polska B: Zembrzycki, Wałach, Skrzyniarz - Przytuła 3, Landzwojczak 1, Janikowski 3, Klimków, Nastaj 3, Milewski 3, Netz, Ossowski. Kawka 1, Moryń 1, Fedeńczak 7, Sroczyk 1.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: 33 lata, a ciało nastoletniej modelki. Pochodzi z Polski

Jak powinna wyglądać kadra B?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL