Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjęciu od prawej Kacper GrabowskiNewspix / DOMINIK BUZE/FOTOPYK / NEWSPIX.PL / Na zdjęciu od prawej Kacper Grabowski

Transfery. Wzmocnienia KSZO Ostrowiec Św. z Superligi. Chrobry Głogów testuje wicelidera strzelców I ligi

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Kacper Grabowski z pierwszoligowego KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. przebywa na testach w Chrobrym Głogów. Drużyna z zaplecza Superligi ściągnęła też graczy, którzy mają pomóc w obronie ligowego bytu.

Wicelider strzelców I ligi odbył raptem kilka treningów z Chrobrym Głogów. Po testach i sparingach trener Witalij Nat zdecyduje o przydatności Kacpra Grabowskiego, 22-letniego lewoskrzydłowego KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski (83 bramki w 11 meczach tego sezonu grupy C I ligi). Jego ewentualne pozyskanie może wynikać z niedawnego odejścia Damiana Wawrzyniaka do Anilany Łódź. 

ZOBACZ: Rosjanie bez selekcjonera

KSZO nie przespało jednak zimy. Nie dość, że działacze namówili do pracy rozchwytywanego w Superlidze Tomasza Strząbałę, to jeszcze do Ostrowca Św. przeniesie się trzech zawodników znanych z parkietów najwyższej klasy rozgrywkowej.

Do KSZO wrócił dobrze znany Adrian Wojkowski. Obrotowy z niezłej strony prezentował się w Superlidze, ale Stal Mielec nie przedłużyła z nim umowy i zawodnik przed sezonem 2018/19 przeniósł się do Ostrovii Ostrów Wlkp.

Doświadczenie z Superligi mają też absolwent SMS-u Gdańsk Hubert Skuciński i wychowanek Stali Mielec Jakub Ćwięka. Skrzydłowy i rozgrywający zostali wypożyczeni z drużyny Czeczeńców do końca rozgrywek.

ZOBACZ: Norwegowie blisko strefy medalowej ME 2020

Po rundzie jesiennej KSZO ma tylko trzy punkty przewagi nad ostatnimi w grupie C I ligi rezerwami Azotów.

Czy KSZO utrzyma się w I lidze?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL