Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice Azotów Puławy w hali GlobusMateriały prasowe / KS Azoty Puławy / Na zdjęciu: kibice Azotów Puławy w hali Globus

PGNiG Superliga: KS Azoty-Puławy porozumiały się z reprezentantem Ukrainy

Daniel Kordulski
Daniel Kordulski
Andriej Akimienko, reprezentant Ukrainy, porozumiał się co do gry z Klubem Sportowym Azoty-Puławy. Jak udało nam się ustalić, ewentualna umowa miałaby obowiązywać do czerwca 2023 roku.

Niedawno informowaliśmy o negocjacjach prowadzonych przez Azoty z Akimienką (TUTAJ). Uczestnik trwających jeszcze Mistrzostw Europy 2020 piłkarzy ręcznych był zmiennikiem Artema Kozakiewicza. Od 2013 roku występuje w ukraińskim ZTR Zaporoże. Leworęczny zawodnik ma niespełna 26 lat i mierzy 190 cm. W klubie z Lubelszczyzny na prawym skrzydle rywalizowałby z Mateuszem Seroką i jego dotychczasowym zmiennikiem Michałem Skwierawskim.

Transfer leworęcznego Akimienki leży teraz po stronie ukraińskiej. - Klub Azoty-Puławy wystąpił o wydanie Certyfikatu Transferu Międzynarodowego na grę w Puławach. Jego występy w naszej drużynie zależą od klubu macierzystego - poinformował puławski klub.

Dodajmy jeszcze, że na początku stycznia klub potwierdził pozyskanie Aliaksandra Bachko z Mieszkowa Brześć. Z drużyny odszedł za to środkowy rozgrywający Jakub Moryń, który w kuluarach bywa łączony z Torus Wybrzeżem Gdańsk.

Zobacz także: znamy pary półfinałowe ME 2020 -->

ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

Czy Akimienko pomoże Azotom wrócić na podium PGNiG Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL