Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Na zdjeciu: Kinga Achruk (MKS Perła Lublin) Materiały prasowe / PGNiG Superliga / Na zdjeciu: Kinga Achruk (MKS Perła Lublin)

PGNiG Superliga Kobiet w zupełnie nowym wydaniu

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Najważniejsze, krajowe rozgrywki w damskiej piłce ręcznej będą miały swoją dedykowaną oprawę graficzną i czołówkę dla meczów transmitowanych za pośrednictwem telewizji.

PGNiG Superligę Kobiet w zupełnie nowym wydaniu zobaczymy już 31 stycznia podczas meczu Metraco Zagłębie Lubin - JKS Eurobud Jarosław. Bezpośrednią transmisję z Dolnego Śląska przeprowadzi TVP Sport.

- Nowoczesna oraz spójna oprawa spotkań transmisji telewizyjnych to kolejny krok budowy profesjonalnego i atrakcyjnego wizerunku zawodowej PGNiG Superligi Kobiet - mówi wiceprezes ds. marketingu Superliga sp. z o.o., Piotr Należyty. 

- Liga zyskała nowe logo, identyfikację wizualną, podpisaliśmy nowe umowy sponsorskie, uruchomiliśmy media społecznościowe czy stronę internetową. Teraz przyszedł czas na pierwsze transmisje telewizyjne w profesjonalnej oprawie. Zamierzamy wdrażać kolejne projekty dla PGNiG Superligi Kobiet, dzięki którym liga będzie stawała się coraz bardziej atrakcyjna dla kibiców i biznesu, a także zwiększała swoje zasięgi - dodaje Piotr Należyty.

ZOBACZ WIDEO Cały świat żegna Kobego Bryanta. "Gdyby odciąć mu jedno z ramion, to wypłynęłaby z niego czerwono-czarna krew"

Nowa oprawa wizualna PGNiG Superligi Kobiet nawiązuje do oprawy męskiej PGNiG Superligi, jednak otrzymała wyróżniające ją elementy, które mają oddać charakter damskich rozgrywek. Całość utrzymana jest w nowoczesnej granatowej stylistyce, z kolorowymi wstawkami adekwatnymi do kolorów drużyn PGNiG Superligi Kobiet. Zegar i kształtu belek nawiązują do charakterystycznego ostrego łuku, używanego w logo PGNiG Superligi Kobiet. 

- Po opracowaniu grafiki do PGNiG Superligi, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem, przeprowadziliśmy kolejny prestiżowy projekt. Tym razem stworzyliśmy oprawę graficzną transmisji telewizyjnych nowego sezonu PGNiG Superligi Kobiet. Prace nad tym projektem rozpoczęliśmy w BlackBurst w październiku zeszłego roku, a do naszych zadań należało przygotowanie projektów i animacji oraz implementacja całej oprawy w systemie VizRT - opowiada Maciej Kowalski z firmy Black Burst.

- Chcieliśmy, aby oprawa ligi kobiecej silnie nawiązywała do projektu ligi męskiej, aczkolwiek posiadała swój odrębny charakter. W porównaniu z przygotowaną przez nas w 2019 roku oprawą PGNiG Superligi, projekt PGNiG Superligi Kobiet jest subtelniejszy w detalach, lżejszy, ale jednocześnie nie traci dynamizmu, co, mamy nadzieję, spodoba się fanom kobiecej piłki ręcznej - przyznaje Maciej Kowalski.

W ramach nowej oprawy graficznej meczów, oprócz czołówki, znajdą się również takie elementy jak składy drużyn, szereg najciekawszych statystyki, tabele, terminarz i wiele innych wizualnych efektów, które będą towarzyszyć transmisjom telewizyjnym. W tle oprawy widnieje również zupełnie nowe, dedykowane trofeum dla Mistrzyń Polski PGNiG Superligi Kobiet, które nie zostało jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Nastąpi to jednak w najbliższych tygodniach.

Czy PGNiG Superliga Kobiet staje się atrakcyjniejsza?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL