Najnowsze Wyniki/Kalendarz
piłkarze ręczni PGE VIVE KielceNewspix / Radosław Piasecki / Na zdjęciu: piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce

PGNiG Superliga. PGE VIVE Kielce ogłosi sponsora

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Kibice PGE VIVE Kielce będą mogli odetchnąć? Po kilku miesiącach negocjacji mistrzowie Polski ogłoszą wkrótce pozyskanie sponsora.

Od kilku godzin mówiło się, że PGE VIVE Kielce zakończyło negocjacje i przed spotkaniem Ligi Mistrzów z THW Kiel (29.02) klub przedstawi nowego sponsora. Bezskutecznie próbowaliśmy skontaktować się z prezesem Bertusem Servaasem w sprawie komentarza.

VIVE ograniczyło się do komunikatu, który potwierdziło pozyskanie nowego. Konferencja prasowa odbędzie się w sobotę 29 lutego o godz. 16.45 (w kieleckiej Hali Legionów). Będzie na niej obecny prezes Servaas i przedstawiciel sponsora.

Na razie oficjalnie nie padła nazwa sponsora, ale wiadomo, że VIVE od kilku miesięcy negocjowało z dużą niemiecką siecią sklepów spożywczych. Według naszych informacji, chodzi jednak o innego sponsora.

AKTUALIZACJA: Według "Echa Dnia", chodzi o firmę już wspierającą VIVE, która pomoże mistrzom Polski w większym stopniu niż dotychczas. Na pewno nie zostanie sponsorem tytularnym klubu. 

ZOBACZ WIDEO Żużel. #MagazynBezHamulców. Prezes Włókniarza w ogniu pytań o Drabika, Cieślaka i Doyle'a

Czy VIVE pokona THW Kiel?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (44):

 • on6999 Zgłoś
  hhhhha ale smieszny ludek
  • Maxi-102 Zgłoś
   Mecz Bidasoa Irun - Orlen Wisła Płock...uznany przez EHF....meczem tygodnia....:)
   • FanSzczypiorniaka Zgłoś
    Niezależnie, czy w Vive będą gwiazdy pokroju Alexa czy Wolffa czy nie, Płock i tak będzie bity. Dalej będę oglądał mecze i cieszył się ze zwycięstw. Nikt nie odbierze Vive tych
    Czytaj całość
    wszystkich rekordów, medali, sukcesów międzynarodowych i przede wszystkich niezapomnianych chwil. W Płocku co najwyzej będzie pomoc zbliżony do obecnego, nigdy na wyższy nie weszli i nie wejdą. A gdy skończą się pieniądze od miasta i zostanie zakazane finansowanie sportowych podmiotów przez spółki państwowe, w Płocku będą grać o play off. Cieszy mnie wasz ból dolnej części ciała, w szczególności modlitwy o upadek finansowy Vive. Sami twierdzicie, że nie macie innej szansy na wygranie w rywalizacji o mistrza. A ten bankrut, który jest niewypłacalny i żebrze o pieniądze, bije Płock na stojąco 29:20. Zazdrościcie sukcesów, oddania zawodników, którzy identyfikują się z klubem, uczą się języka i godzą się na obniżkę wynagrodzenia. Zazdrościcie Bertusa, transferów a nawet kibiców i atmosfery - w Płocku obrażacie Wiśniewskiego, jego żonę, prezesa, pełnomocników od identyfikatorów, grupy kibicowskie tracące flagi, zawodników jak Gębalów czy obecnego trenera. Już Schwalba dwa lata temu witaliście, inne wyimaginowane transfery ogłaszaliście. Stenmalm miał być świetnym zawodnikiem na papierze, Susnja obrońcą z topów, zaś Mlakar super strzelcem. W okrojonym składzie uzupełnionym juniorami będziecie jechani, bo płocczaki wychodzą na parkiet z 2 kg bagażem w majtkach. Mało wam po Lublinie? Pod halą tak dużo nie mieliście do powiedzenia.
    Wszystkie komentarze (44)

    Komentarze (44)

    ×
     Wszystkie komentarze (44)
     PRZEJDŹ NA WP.PL