Najnowsze Wyniki/Kalendarz
publiczność w Zabrzu Materiały prasowe / PGNiG Superliga / Na zdjęciu: publiczność w Zabrzu

Piłka ręczna. Ważny komunikat władz Superligi. Mecze bez udziału publiczności!

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Władze Superligi opublikowały ważny komunikat. Mówi on o tym, że zarówno męskie, jak i żeńskie rozgrywki będą prowadzone dalej, ale bez udziału publiczności. Decyzja ta obowiązuje do odwołania.

Jak czytamy na oficjalnej stronie internetowej PGNiG Superligi, "w związku z decyzją organów administracyjnych w sprawie organizacji meczów ligowych i imprez masowych, Superliga Sp. z o.o., odpowiedzialna za zarządzanie rozgrywkami PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet, podjęła decyzję o dalszym prowadzeniu rozgrywek bez udziału publiczności, która obowiązuje do odwołania". 

Tak brzmi dalsza część komunikatu zaprezentowanego przez władze rozgrywek:

"Wszystkie kluby zostały zobowiązane do zastosowania się do niniejszej decyzji. Podjęte kroki są związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 i koniecznością ograniczenia skupisk ludzkich.

Wszystkie mecze PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet odbędą się zgodnie z zaplanowanym terminarzem. Transmisje z wybranych spotkań kibice będą mogli zobaczyć na antenach TVP Sport, tvpsport.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Superliga Sp. z o.o. w porozumieniu z klubami stara się o organizację transmisji ze wszystkich meczów ligowych. O planowanych transmisjach będziemy informować"

Czytaj także:
Eliminacje MŚ 2021. Mogło być gorzej. Szansa przed Polakami
PGNiG Superliga. Dawid Nilsson: Życzę Pogoni powodzenia w play-off 

ZOBACZ WIDEO: Koronawirus. Ministerstwo Zdrowia opublikowało specjalny filmZapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Komentarze (6):

Wszystkie komentarze (6)

Komentarze (6)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL